Koszyk:
Promocja
Jarrow Formulas - L-Lysine, 500mg, 100 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-lizyna (z chlorowodorku L-lizyny) 1500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-lizyna (z chlorowodorku L-lizyny), Kapsułka (żelatyna wołowa), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne), emulgator: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Dorośli: 1 kapsułka 1-3 razy dziennie, najlepiej na pusty żołądek.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przeciwwskazania: Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby poniżej 18 r.ż, osoby przyjmujące leki lub cierpiące na schorzenia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Należy do grupy aminokwasów egzogennych, a więc powinna być dostarczana do organizmu razem z pożywieniem. Lizyna, czyli aminokwas białkowy, występuje głównie w produktach pochodzenia zwierzęcego. Jej źródłami są m.in. produkty mleczne, ryby, mięso. Może być oferowana w formie suplementu diety. Taki warty sprawdzenia produkt w kapsułkach do połknięcia stworzyła ceniona marka Jarrow Formulas.

Lizyna – właściwości i suplementacja

Troszczenie się o utrzymywanie prawidłowego poziomu lizyny jest ważne ze względu na to, że odgrywa ona wiele istotnych ról, a organizm nie potrafi samodzielnie jej wytworzyć. Jeśli w diecie brakuje wartościowych źródeł tego aminokwasu, warto rozważyć suplementację. Wybór suplementu diety Jarrow Formulas zawierającego L-lizynę (z chlorowodorku lizyny) to tylka jedna z możliwości. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych produktów z tej kategorii oraz do zapoznania się z informacjami o składnikach dostępnych w naszym Słowniczku.

Ean: 790011150046
Forma: Kapsułki
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - L-Lysine, 500mg, 100 kapsułek

35,99 zł Cena regularna: 39,00 zł -8%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 45,50 zł -21%
-21%
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: