Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Natrol - Kwas Alfa Liponowy TR, Time Relarase, 60 tabletek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Kwas alfa-liponowy 600 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Kwas alfa-liponowy, Emulgator: mikrokrystaliczna celuloza; stabilizator: metyloceluloza; nośnik: kwasy tłuszczowe; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik: ryboflawina; nośnik: gliceryna. Nie zawiera alergenów: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy drzewne, orzechy ziemne, pszenica, soja, drożdże, sztuczne aromaty, konserwanty i cukier.

Zalecana porcja dzienna: 1 tabletka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 tabletkę, raz dziennie, z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Alpha Lipoic Acid Time Release to suplement przeznaczony dla osób chcących wesprzeć pracę układu nerwowego oraz metabolizm energetyczny. To wyjątkowa formuła o długotrwałym systemie uwalniania - aż przez 12 godzin, dzięki czemu jest aktywna przez cały dzień.

W skład produktu wchodzą:

  • ALA - kwas alfa-liponowy. Skrót ALA pochodzi od angielskiego alpha lipoic acid. Jest to organiczny związek chemiczny należący do grupy wielonienasyconych tłuszczów omega-3. W przeciwieństwie do kwasów endogennych, ALA nie jest syntezowana przez organizm ludzki i musi być dostarczana wraz z pożywieniem. Wapń uznawany za makrominerał. Wpływa on na zdrowie kości oraz układu krążenia. 
  • Wapń - jest niezbędny także do normalnego funkcjonowania enzymów trawiennych, prawidłowej neurotransmisji oraz odpowiedniego metabolizmu energetycznego. Minerał ten odgrywa bardzo ważną rolę w procesie podziału i specjalizacji komórek. 

Zalecana dzienna ilość to jedna tabletka podczas posiłku.

Ean: 047469052294
Forma: Tabletki
Mój cel: Anti-aging, Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Natrol - Kwas Alfa Liponowy TR, Time Relarase, 60 tabletek

58,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: