Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
Jarrow Formulas - Famil-E, Witamina E, 60 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina E (D-alfa-tokoferol) 41 mg 342%
D-gamma tokoferol (z kompleksu mieszanego tokoferolu dostarczającego d-gamma, d-delta, d-alfa i d-beta) 250 mg
Mieszane tokotrienole (d-gamma, d-alfa, d-delta i d-beta) 38 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: D-gamma tokoferol (z kompleksu mieszanego tokoferolu dostarczającego d-gamma, d-delta, d-alfa i d-beta), Witamina E (D-alfa-tokoferol), Mieszane tokotrienole (d-gamma, d-alfa, d-delta i d-beta), otoczka kapsułki (żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda, barwnik: annato), olej sojowy, olej palmowy i polioksylowy olej rycynowy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę raz dziennie z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest zalecany, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz mniej niż 18 lat, bierzesz leki lub cierpisz na jakąś chorobę.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jarrow Formulas to marka, która dba nie tylko o wysoką jakość swoich produktów. Dba też o ich innowacyjność. Jarrow Formulas Famil-E Witamina E w kapsułkach to suplement, który przyjmiesz szybko i wygodnie. Opakowanie liczy 60 miękkich kapsułek - jedna dziennie stanowi zalecaną porcję. Masz zatem pewność, że jedno opakowanie tego suplementu starczy Ci na długi czas.

Jarrow Formulas Witamina E w kapsułkach 

Gdy w organizmie zaburzona zostaje równowaga między szkodliwymi wolnymi rodnikami a przeciwutleniaczami, które mają zneutralizować ich działanie, w komórkach może dojść do stresu oksydacyjnego. Jest to stan wyjątkowo niekorzystny i może prowadzić do wielu chorób oraz do starzenia się organizmu. Odpowiednio zbilansowana dieta dostarcza jednak odpowiedniej ilości składników odżywczych, by nie doszło do stresu oksydacyjnego. Zbilansowana dieta może całkowicie pokryć zapotrzebowanie ciała na wszystkie składniki pokarmowe mające wpływ na wystąpienie stresu oksydacyjnego. Wsparciem optymalnej kondycji organizmu może okazać się suplement Jarrow Formulas Famil-E Witamina E. 

Jarrow Formulas Famil-E w kapsułkach 

Suplement Jarrow Formulas w składzie ma D-gamma tokoferol, mieszane tokotrienole i witaminę E. Ten ostatni składnik pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Wszystkie składniki zamknięto w wygodnej do połknięcia kapsułce. Sprawdź, jak działa suplement Jarrow Formulas Famil-E z witaminą E w kapsułkach i zobacz również inne suplementy tej marki.  

Ean: 790011120285
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Anti-aging, Samopoczucie, Włosy, skóra, paznokcie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Famil-E, Witamina E, 60 kapsułek miękkich

113,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: