Ładuję...

Osavi - Multiwitamina Wegańskie Żelki, Pomarańcza Malina Jagoda, 60 żelek

Kompleksy witamin należą do najpopularniejszych produktów z naszej oferty. Pozwalają na dostarczenie do organizmu potrzebnych mu składników bez konieczności sięgania po kilka produktów jednocześnie. Mogą mieć różnego rodzaju formy podania, na...

Zobacz więcej
69,00 zł
Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Kompleksy witamin należą do najpopularniejszych produktów z naszej oferty. Pozwalają na dostarczenie do organizmu potrzebnych mu składników bez konieczności sięgania po kilka produktów jednocześnie. Mogą mieć różnego rodzaju formy podania, na przykład żelek w kształcie misia. Jeśli właśnie szukasz zestawu witamin w tej postaci, polecamy zapoznać się z suplementem diety OSAVI Multiwitamina, wegańskie żelki.

Kompleks witamin w żelkach o owocowym smaku

Jakie składniki znajdują się w tym suplemencie diety? Są to witaminy: A, D3, E, C, B6, B12, niacyna, kwas foliowy i biotyna. Zaletą produktu jest nie tylko przyjazna dla dzieci i dorosłych forma podania, ale także owocowy smak. Kompleks witamin w żelkach został wzbogacony naturalnymi aromatami: pomarańczowym, malinowym i jagodowym, ale nie zawiera dodatku cukrów. Zachęcamy do sprawdzenia kolejnych propozycji marki OSAVI. Przed rozpoczęciem suplementacji prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat stosowania (są dostępne w zakładce Etykieta produktu).

Producent:
Forma: Żelki
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie

Dodaj komentarz

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.