Koszyk:

Bromelaina

(8 prod.)

Kojarzą się z wakacjami i świetnie sprawdzają w roli orzeźwiającego deseru. Ananasy mają jednak nie tylko przyjemny smak i aromat, ale są źródłem cennych składników, np. witaminy C i substancji takich jak bromelina. Jest ona mieszaniną enzymów proteolitycznych. Znajduje zastosowanie nie tylko w kosmetologii, ale także w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. 

Wysokiej jakości suplementy na układ pokarmowy 

Suplementy diety z bromeliną, które można zamówić w tej części naszego sklepu online, są zgrupowane wokół celów, takich jak odporność, samopoczucie, sport, stawy oraz trawienie. Mają formy kapsułek lub tabletek i są odpowiednie dla osób mających specjalne żywieniowe potrzeby, w tym unikające glutenu czy cukru. Te suplementy na układ pokarmowy zostały stworzone przez renomowane marki, dzięki czemu można mieć pewność, że ich jakość jest wysoka. Preparaty dostępne są w opakowaniach o różnych wielkościach, więc można łatwo znaleźć wśród nich odpowiedni dla siebie wariant. Przed rozpoczęciem suplementacji warto zapoznać się z etykietą, na której znajdują się ważne informacje dotyczące stosowania. 

Jakie suplementy na niestrawność warto wybrać? 

Który z dostępnych u nas suplementów na niestrawność warto zamówić dla siebie, a jaki będzie odpowiedni dla bliskiej osoby? By ułatwić sobie podjęcie decyzji zakupowej, można skorzystać z filtrów wyszukiwania i w ten sposób zawęzić zakres poszukiwań do produktów spełniających określone warunki. Druga możliwość to skontaktowanie się z obsługą naszego sklepu i poproszenie jej o pomoc. Chętnie odpowiadamy na pytania dotyczące produktów i dzielimy się doświadczeniem. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i opowiesz o swoich potrzebach czy oczekiwaniach. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. 63,00 zł
 2. 108,50 zł
 3. 72,50 zł
 4. 91,00 zł
 5. Krótka data
  45,00 zł
  Data ważności: 31.05.2023
 6. 126,50 zł
 7. 76,00 zł
 8. 75,00 zł