Koszyk:
Nowy
Ładuję...
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Woodland Walk Oil, 30 ml Kosmetyk
Zawartość: Masa netto – 30ml
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Pinus Sylvestris (Pine Needle) Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood Atlas) Oil, Juniperus Communis (Juniper Berry) Oil, Boswellia Carterii (Frankincense) Oil, Commiphora Myrrha (Myrrh) Oil.

Sposób spożycia: Do stosowania w aromaterapii. W przypadku wszystkich innych zastosowań, przed użyciem ostrożnie rozcieńczyć olejem nośnikowym, takim jak jojoba, z pestek winogron, oliwka lub olejem migdałowym. Po użyciu olejków eterycznych natychmiast szczelnie zamknij nakrętki, aby zapobiec utlenianiu.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej i w oryginalnej butelce. Należy unikać przechowywania olejków w pobliżu jakiegokolwiek źródła ciepła, w tym szafek nad płytami kuchennymi, obszarów z bezpośrednim nasłonecznieniem i obszarów o nadmiernej wilgotności, takich jak łazienki. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Aromat: Świeży i drzewny. Atrybuty: wyśrodkowane. Metoda ekstrakcji: destylowana z parą wodną. Unikaj bezpośredniego kontaktu ze skórą lub oczami. Nie do użytku wewnętrznego. Naturalne olejki eteryczne są silnie skoncentrowane i należy ich używać ostrożnie.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone


Forma: Płyn
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Woodland Walk Oil, 30 ml

68,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.05.2025