Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Wyciszenie & Harmonia, Mieszanka Olejków, Płyn, 30 ml Olejki
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Olejek miętowy, olejek paczulowy, olejek pomarańczowy, olejek lawendowy, olejek bazyliowy.

Sposób spożycia: Dodaj do dyfuzora lub dodaj 30 kropli do 30 ml wody w butelce z rozpylaczem. Zabierz ją wszędzie tam, gdzie potrzebujesz spokoju i harmonii. Można go również dodać do oleju bazowego do masażu. Stosunek rozcieńczania oleju do masażu: 30 ml olejku bazowego do 10-30 kropli mieszanki olejków eterycznych.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego. Nie stosować w stanie nierozcieńczonym na skórę. Silnie reaguje na światło słoneczne i inne źródła światła ultrafioletowego.

Uwagi: Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego. Nie stosować w stanie nierozcieńczonym na skórze. Silnie reaguje na światło słoneczne i inne źródła światła ultrafioletowego.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Coraz popularniejszą formą wystroju wnętrza stają się świece i kominki. Są one nie tylko ozdobą. Sprawiają też, że ulatniający się podczas ich palenia zapach roztacza przyjemną atmosferę. Podczas używania kominka z pewnością warto sprawdzić różne opcje - oprócz wosków, na rynku znajdziesz też olejki eteryczne, które sprawdzą się podczas aromaterapii. Jednym z nich jest NOW Foods Olejek Eteryczny Wyciszenie i Harmonia 30 ml. Jest to produkt idealny, gdy chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu. 

NOW Foods: Olejek Eteryczny Wyciszenie & Harmonia 30 ml: skład

Olejki eteryczne to naturalne substancje zapachowe, które wytwarza się z roślin. W formie płynu są one skoncentrowane - dlatego też przed użyciem trzeba je rozcieńczyć. Są głównie wykorzystywane podczas aromaterapii. Aromaterapia zakłada, że olejki eteryczne mogą oddziaływać na nastrój ludzi. W składzie NOW Foods: Olejek Eteryczny Wyciszenie i Harmonia 30 ml znajdziesz jedynie naturalne składniki. Tworzy go mieszanka olejków: miętowego, paczulowego, pomarańczowego, lawendowego i bazyliowego. To właśnie one mogą towarzyszyć Ci codziennie podczas odpoczynku. 

NOW Foods Mieszanka Olejków: Wyciszenie i Harmonia 30 ml: jak stosować? 

Olejków możesz użyć nie tylko podczas relaksu przy kominku ze świecą. Możesz też dodać kilka kropli do dyfuzora lub rozcieńczyć z wodą i wlać do butelki z rozpylaczem. Dzięki temu możesz korzystać z niej nie tylko w domu, ale gdziekolwiek będziesz się wybierać. Olejek NOW Foods Wyciszenie i Harmonia może też sprawdzić się podczas masażu - pamiętaj jednak o odpowiednim rozcieńczeniu go z bazowym olejem do masażu. 

Ean: 733739076083
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Wyciszenie & Harmonia, Mieszanka Olejków, Płyn, 30 ml

49,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.12.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: