Koszyk:

-12% PROBIOTYKI. WPISZ KOD: PRO

Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Szałwia, Płyn, 30 ml Olejki eteryczne
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: 100% czysty olej szałwiowy

Sposób spożycia: Do aromaterapii. W przypadku wszystkich innych zastosowań, przed użyciem należy dokładnie rozcieńczyć olejem nośnikowym, takim jak olej jojoba, pestki winogron, oliwa lub migdał. Proszę zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem referencji dla sugerowanych proporcji rozcieńczenia

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie używać w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Nie do użytku wewnętrznego. Po połknięciu może być szkodliwy lub śmiertelny.

Uwagi: Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu ze skórą lub oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego. Naturalne olejki eteryczne są wysoce skoncentrowane i należy je stosować ostrożnie.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Ze względu na swoje ciekawe właściwości szałwia jest rośliną znaną i stosowaną od stuleci. Jej nazwa odnosi się do łacińskiego słowa oznaczającego ratowanie lub ocalanie. Szczególnie wartościową częścią szałwii są jej liście, z których pozyskuje się wartościowy olejek eteryczny. Ma on charakterystyczny zapach obfitujący w kojące ziołowe i przyjemnie rozgrzewające nuty. Sprawdź, co sądzą o nim klienci naszego sklepu, którzy już zakupili olejek szałwiowy marki NOW Foods.

Olejek eteryczny przeznaczony do aromaterapii

NOW Foods 100% Pure Sage to czysty olej szałwiowy zamknięty w ciemnej buteleczce o pojemności 30 ml. Jest on przeznaczony do aromaterapii, a najważniejsze informacje o jego zastosowaniu znajdują się w zakładce Etykieta produktu. Chcąc stworzyć własną kompozycję, można pomyśleć o połączeniu olejku szałwiowego z rozmarynowym, cytrynowym czy lawendowym. Można również zamówić gotową mieszankę olejków eterycznych z katalogu NOW Foods.

Ean: 733739076106
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Szałwia, Płyn, 30 ml

51,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: