Koszyk:
Bez GMO Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Good Morning Sunshine!, Płyn, 30ml Olejki
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Olejki: rozmarynowy, grejpfrutowy, pomarańczowy, miętowy, z kory cynamonu.

Sposób spożycia: Dodaj do dyfuzora lub stwórz własny spray do pokoju, dodając 30 kropli do 30 ml wody w butelce ze sprayem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Unikaj kontaktu z oczami. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie do użytku wewnętrznego. Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórę. Silnie reaguje na światło słoneczne i inne źródła światła ultrafioletowego. Naturalne olejki eteryczne są wysoce skoncentrowane i należy je stosować ostrożnie.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jak dobrze zacząć dzień i od samego rana wprawić się w pozytywny nastrój? Mając chwilę dla siebie o poranku, warto skorzystać z mocy kryjącej się w olejkach eterycznych pozyskiwanych z roślin. Można samodzielnie łączyć ze sobą kilka ich rodzajów lub sięgnąć po gotową mieszankę olejków przygotowaną przez NOW Foods. Good Morning Sunshine! to absolutnie wyjątkowa kompozycja składająca się z olejku rozmarynowego, grejpfrutowego, pomarańczowego, miętowego i z kory cynamonu. Subtelnie pobudza do działania i wywołuje na twarzy szczery uśmiech.

Wsparcie wewnętrznej równowagi i harmonii

Olejki eteryczne NOW Foods zamknięte w małych, ciemnych buteleczkach przeznaczone są do aromaterapii. Wskazaną ilość płynu wystarczy wlać do dyfuzora lub kominka zapachowego. A jakie korzyści przynosi aromaterapia? To dziedzina skupiająca się na zastosowaniu wyselekcjonowanych wonnych substancji w celu zachowania wewnętrznej równowagi i poczucia harmonii. Zestawione w kompozycjach olejki eteryczne mogą wyróżniać się wieloma innymi interesującymi właściwościami.

Ean: 733739076311
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Good Morning Sunshine!, Płyn, 30ml

51,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.01.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: