Koszyk:
Promocja
Bez GMO Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Drzewo Herbaciane, Płyn, 30 ml Olejki
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: 100% pure tea tree oil

Sposób spożycia: Dodaj 1 kroplę olejku z drzewa herbacianego i olejku grejpfrutowego wraz z 10 kroplami olejku z cytryny do dyfuzora. Do aromaterapii. W przypadku wszystkich innych zastosowań, przed użyciem należy dokładnie rozcieńczyć olejem nośnikowym, takim jak olej jojoba, z pestek winogron, oliwek lub migdałów. Należy zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem referencji dla sugerowanych proporcji rozcieńczenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.

Uwagi: Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Należy zachować ostrożność w przypadku ciąży lub karmienia piersią. Nie do użytku wewnętrznego.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Drzewo herbaciane jest naturalnie występującym gatunkiem w Australii. Ma charakterystyczne jasne gałęzie i ciemny pień drzewa. Z tego drzewa za pomocą destylacji uzyskuje się cenny olejek eteryczny o wielu właściwościach zdrowotnych. Ma on postać rzadkiego oleju o jasnożółtej barwie i intensywnym zapachu.W składzie olejku obecne są związki fenolowe, terpeny i monoterpeny oraz wiele innych cennych związków bioaktywnych.

NOW Foods Olejek Eteryczny Drzewo Herbaciane, to produkt zawierający 100% czystego olejku z drzewa herbacianego. Olejek rewelacyjnie sprawdzi się do aromaterapii. Na naszej stronie w zakładce Kosmetyki znajdziecie szeroki wybór olejków eterycznych do aromaterapii.

Ean: 733739076250
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Drzewo Herbaciane, Płyn, 30 ml

33,99 zł Cena regularna: 37,00 zł -8%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 36,99 zł -8%
-8%
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: