Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Mieszanka Olejków z Oregano, Płyn, 30 ml Olejki
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Czysty olejek z oliwy z pierwszego tłoczenia i czysty olejek z oregano.

Sposób spożycia: Ta mieszanka jest już wstępnie rozcieńczona i gotowa do użycia. Proszę zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem sugerowanych zastosowań.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. TRZYMAĆ POZA ZASIĘGIEM DZIECI.

Uwagi: Unikać kontaktu ze skórą lub oczami.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Olejki eteryczne swoje zastosowanie najczęściej znajdują w aromaterapii. Dodanie ich do nośnika olejku i zapalenie w kominku świecy sprawia, że zapach olejku eterycznego rozchodzi się po pomieszczeniu. Sprawia to ogromną przyjemność zmysłom i wprowadza wyjątkowy nastrój do Twojego ulubionego pomieszczenia. Na tym jednak nie koniec - olejki mogą też cechować unikatowe właściwości. Jednym z olejków eterycznych, który warto mieć na półce, jest olejek eteryczny NOW Foods - Mieszanka Olejków z Oregano w płynie. 

Olejek eteryczny NOW Foods: Mieszanka Olejków z Oregano w płynie - niech zapach towarzyszy Ci wszędzie  

Z pewnością nie raz do gotowania ulubionych potraw zdarzyło Ci się używać oregano. Jego ziołowy, ostry, mocno śródziemnomorski zapach z pewnością jest jego ogromną zaletą. Towarzyszył on każdej przepysznej potrawie, a być może nawet na myśl przywodził Ci włoskie wybrzeże i malownicze uliczki tego gorącego państwa. Ten zapach może Ci towarzyszyć nie tylko w kuchni - za sprawą olejku eterycznego NOW Foods, Mieszanka Olejków z Oregano w płynie może stanowić nieodzowną część Twojego salonu bądź sypialni. 

Olejek eteryczny NOW Foods Mieszanka Olejków z Oregano 30 ml: jak stosować?

Olejek z Oregano ma bardzo silne oddziaływanie, dlatego też zawsze powinien być rozcieńczany z innym olejkiem - niezależnie od tego, czy będzie on podgrzewany w kominku, czy może będzie stanowił dodatek do kremu i będzie stosowany na skórę. Dobrze komponuje się z olejkiem lawendowym bądź olejkiem z drzewa herbacianego. Warto jednak ostrożnie się z nim obchodzić - nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, a także dzieci. Olejek eteryczny NOW Foods - Mieszanka Olejków z Oregano 30 ml to tylko jedna z opcji. Sprawdź pełną ofertę marki i znajdź idealny olejek eteryczny dla siebie. 

Ean: 733739075772
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Mieszanka Olejków z Oregano, Płyn, 30 ml

51,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: