Koszyk:
Promocja
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Rozmaryn, Płyn, 30 ml Olejki eteryczne
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: 100% czystego oleju rozmarynowego.

Sposób spożycia: Do aromaterapii. W przypadku wszystkich innych zastosowań, przed użyciem należy dokładnie rozcieńczyć olejem nośnikowym, takim jak olej jojoba, pestki winogron, oliwa lub migdał. Proszę zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem referencji dla sugerowanych proporcji rozcieńczenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Unikać kontaktu z oczami.

Uwagi: Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Olejki eteryczne stanowią dla wielu ludzi niezbędny element przestrzeni. Budują przyjemną atmosferę. Najczęściej są stosowane wraz z kominkiem i świecą, ale można też korzystać z nich z pomocą dyfuzora, a nawet butelki z rozpylaczem. W ten sposób Twój ulubiony zapach może być zawsze przy Tobie. Na rynku istnieje mnóstwo dostępnych aromatów. Jednym z nich jest NOW Foods Olejek Eteryczny Rozmarynowy w płynie. Pozwól, by jego zapach zagościł także u Ciebie. 

NOW Foods Olejek Eteryczny Rozmarynowy 30 ml: jak stosować

Aby uzyskać w 100% czysty olejek rozmarynowy, roślinę tę poddano destylacji parą wodną. Tak uzyskany ekstrakt tworzy stężony olejek, który zamknięto w buteleczce z ciemnego szkła, by ochronić zawartość przed działaniem słońca. W takiej formie możesz używać go do aromaterapii. Jeśli jednak chcesz stosować go na skórę, na przykład podczas masażu lub kąpieli, warto go wcześniej rozcieńczyć z olejem bazowym, takim jak oliwa bądź olejek jojoba, z pestek winogron lub migdałowy. Stosowanie stężonego olejku na skórę może powodować alergie, dlatego wymieszanie go z nośnikiem to najlepszy sposób, by nie rezygnować ze stosowania go.

NOW Foods Olejek Eteryczny Rozmarynowy w płynie

Olejek rozmarynowy ma silnie aromatyczny, kamforowy zapach. Dodatek innych olejków może dodatkowo wzmocnić te wrażenie. NOW Foods Olejek Eteryczny Rozmarynowy w płynie dobrze sprawdzi się w otoczeniu olejku bergamotowego, olejku z trawy cytrynowej, olejku z mięty pieprzowej i olejku tymiankowego. Sprawdź także pozostałą ofertę NOW Foods i znajdź idealne produkty dla siebie. 

Ean: 733739076007
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Rozmaryn, Płyn, 30 ml

40,99 zł Cena regularna: 44,00 zł -7%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 43,50 zł -6%
-6%
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: