Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Rozmaryn, Płyn, 30 ml Olejki eteryczne
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: , 100% czystego oleju rozmarynowego.

Sposób spożycia: Do aromaterapii. W przypadku wszystkich innych zastosowań, przed użyciem należy dokładnie rozcieńczyć olejem nośnikowym, takim jak olej jojoba, pestki winogron, oliwa lub migdał. Proszę zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem referencji dla sugerowanych proporcji rozcieńczenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Unikać kontaktu z oczami.

Uwagi: Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Olejki eteryczne stanowią dla wielu ludzi niezbędny element przestrzeni. Budują przyjemną atmosferę. Najczęściej są stosowane wraz z kominkiem i świecą, ale można też korzystać z nich z pomocą dyfuzora, a nawet butelki z rozpylaczem. W ten sposób Twój ulubiony zapach może być zawsze przy Tobie. Na rynku istnieje mnóstwo dostępnych aromatów. Jednym z nich jest NOW Foods Olejek Eteryczny Rozmarynowy w płynie. Pozwól, by jego zapach zagościł także u Ciebie. 

NOW Foods Olejek Eteryczny Rozmarynowy 30 ml: jak stosować

Aby uzyskać w 100% czysty olejek rozmarynowy, roślinę tę poddano destylacji parą wodną. Tak uzyskany ekstrakt tworzy stężony olejek, który zamknięto w buteleczce z ciemnego szkła, by ochronić zawartość przed działaniem słońca. W takiej formie możesz używać go do aromaterapii. Jeśli jednak chcesz stosować go na skórę, na przykład podczas masażu lub kąpieli, warto go wcześniej rozcieńczyć z olejem bazowym, takim jak oliwa bądź olejek jojoba, z pestek winogron lub migdałowy. Stosowanie stężonego olejku na skórę może powodować alergie, dlatego wymieszanie go z nośnikiem to najlepszy sposób, by nie rezygnować ze stosowania go.

NOW Foods Olejek Eteryczny Rozmarynowy w płynie

Olejek rozmarynowy ma silnie aromatyczny, kamforowy zapach. Dodatek innych olejków może dodatkowo wzmocnić te wrażenie. NOW Foods Olejek Eteryczny Rozmarynowy w płynie dobrze sprawdzi się w otoczeniu olejku bergamotowego, olejku z trawy cytrynowej, olejku z mięty pieprzowej i olejku tymiankowego. Sprawdź także pozostałą ofertę NOW Foods i znajdź idealne produkty dla siebie. 


Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Rozmaryn, Płyn, 30 ml

52,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.03.2026