Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Koenzym Q10, 30mg, 240 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 240 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawieraW dziennej porcji (3 kapsułki wegetariańskie) %RWS*
Koenzym Q10 90 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: mąka ryżowa i otoczka kapsułki celulozowej (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza). Produkowany w zakładzie przetwarzającym składniki zawierające alergeny: pszenicę, gluten, soję, kukurydzę, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie, najlepiej z posiłkami.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jakie właściwości może mieć koenzym Q10? Może wykazywać szerokie działanie, a ze względu na swoją budowę bywa porównywany do witamin. Jest substancją naturalnie występującą w ciele człowieka i magazynowaną między innymi w sercu i trzustce. Poziom koenzymu Q10 w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem. Do czynników przyspieszających ten proces należą także: stosowanie niewłaściwej diety i prowadzenie stresującego trybu życia.

Koenzym Q10 w kapsułkach – marka NOW Foods

W naszym asortymencie kategoria suplementów diety z koenzymem Q10 zawiera tylko wysokiej jakości propozycje stworzone przez cenione marki. Doskonałym przykładem jest marka NOW Foods i jej suplement CoQ10, 30 mg w kapsułkach wegetariańskich. W jednym opakowaniu znajduje się 240 kapsułek. Suplement jest odpowiedni dla osób stosujących diety wykluczające, na przykład unikających w jadłospisie glutenu czy nabiału. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych produktów od renomowanego producenta NOW Foods.

 

https://shaman.pl/slowniczek/koenzym-q10

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Anti-aging, Samopoczucie, Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Koenzym Q10, 30mg, 240 vkaps

122,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2026