Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Flax Oil, Olej Lniany, 1000mg, 250 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Organiczny olej z nasion lnu (Linum usitatissimum) (tłoczony na zimno, nierafinowany) 6 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Organiczny olej z nasion lnu (Linum usitatissimum) (tłoczony na zimno, nierafinowany), Kapsułka żelowa (żelatyna bydlęca, nośnik: gliceryna, woda, organiczny barwnik). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb lub skorupiaków. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki 1 do 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt, w przypadku uczulenia na nasiona lnu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Olej lniany jest ogólnie dobrze tolerowany, ale może powodować łagodne przejściowe zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Można dodawać go do ulubionych sałatek przygotowanych z sezonowych warzyw, past kanapkowych i kanapek – zamiast masła. Olej lniany znajduje szerokie zastosowanie w różnych obszarach. Wykorzystuje się go w kuchni, w kosmetyce, a także w suplementacji. Jest cennym surowcem ze względu na wysoką zawartość kwasu alfa-linolenowego (ALA), który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a także steroli roślinnych i tokoferoli.

Olej lniany – w kapsułkach czy w płynie?

Jak powstaje olej lniany? Pozyskuje się go w wyniku tłoczenia nasion z lnu zwyczajnego, nazywanych też siemieniem lnianym. Może mieć formę płynną, która sprawdza się jako dodatek do zimnych potraw i przekąsek lub być dostępny w postaci kapsułek. Kapsułki są wartym uwagi rozwiązaniem dla osób, które chcą korzystać z właściwości oleju lnianego, ale nie przekonuje ich jego smak. Stosując suplement diety taki jak NOW Foods Flax Oil, Olej Lniany, 1000 mg w kapsułkach miękkich nie trzeba obawiać się charakterystycznego posmaku oleju.

Ean: 733739017727
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Organic, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Włosy, skóra, paznokcie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Flax Oil, Olej Lniany, 1000mg, 250 kapsułek miękkich

85,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: