Koszyk:
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Koenzym Q10, Lecytyna, Witamina E, 600mg, 60 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina E (D-alfa-tokoferol) 40.2 mg 335%
Koenzym Q10 1200 mg
Lecytyna sojowa 100 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Koenzym Q10, Lecytyna sojowa, Witamina E (D-alfa-tokoferol), olej z otrębów ryżowych, kapsułka żelowa: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda, ekstrakt z annato, tlenek cynku) i nośnik: wosk pszczeli. Może zawierać: pszenicę, gluten, kukurydzę, mleko, jaja, ryby, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie z posiłkiem. Ze względu na rozmiar kapsułki, przyjmuj z 240 ml wody lub innego napoju.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych. Może wystąpić osad i zmiana koloru. Jest to naturalne zjawisko i nie wpływa na jakość produktu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety NOW Foods Maximum Strength CoQ10, 600 mg to kompleks składający się z koenzymu Q10 (CoQ10), lecytyny sojowej i witaminy E (jako D-alfa-tokoferol). Ma formę miękkich kapsułek, a w jednym opakowaniu znajduje się ich 60. Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki. Niezbędne informacje dotyczące prawidłowego stosowania i przechowywania tego suplementu znajdziesz w zakładce Etykieta produktu. Zobacz też opinie klientów, którzy już zamówili produkt NOW Foods w naszym sklepie.

Koenzym Q10, lecytyna i witamina E – właściwości

Jakie są właściwości składników tego suplementu? Koenzym Q10 określany jest jako „eliksir młodości”. Niestety wraz z wiekiem i prowadzeniem niezdrowego trybu życia jego poziom w ciele ulega zmniejszeniu, stąd może pojawić się potrzeba dostarczania go z dodatkowego źródła. Lecytyna znajduje zastosowanie w produkcji kosmetyków do pielęgnacji, a także suplementów diety. Jest łączona z wieloma właściwościami. Witamina E, czyli tzw. witamina młodości, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Zajrzyj do naszego Słowniczka i dowiedz się więcej o tych składnikach.

Ean: 733739031822
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Anti-aging, Serce/Układ krążenia, Skupienie, pamięć, koncentracja
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Koenzym Q10, Lecytyna, Witamina E, 600mg, 60 kapsułek miękkich

230,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2028
Ten produkt najczęściej łączony jest z: