Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Koenzym Q10, 100mg, 50 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 50 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji (2 kapsułki) %RWS*
Koenzym Q10 200 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Kapsułka żelowa (żelatyna wołowa, nośnik: gliceryna; woda, organiczny kolor karmelowy), organiczna oliwa z oliwek Extra Virgin, przeciwutleniacz: mieszane tokoferole (z oleju słonecznikowego); emulgator: lecytyna słonecznikowa i substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Różnice w kolorach kapsułek są naturalne i nie wpływają na jakość produktu. Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

To składnik uczestniczący w powstawaniu energii i łączony z wieloma właściwościami. Koenzym Q10 ze względu na swoją budowę przypomina witaminy. W organizmie człowieka powstaje tylko w niewielkich ilościach. Można dostarczyć go razem z dietą, spożywając np. produkty pochodzenia zwierzęcego. Koenzym Q10 oferowany jest także w formie suplementów diety. Taki produkt ma w swoim katalogu ciesząca się popularnością marka NOW Foods.

Koenzym Q10 w kapsułkach miękkich – suplement NOW Foods

NOW Foods CoQ10 100 mg to suplement diety zawierający koenzym Q10 (CoQ10). Ma formę łatwych do połknięcia kapsułek miękkich, a w jednym opakowaniu znajduje się 50 sztuk. Dostępny jest też wariant z większą liczbą kapsułek. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi suplementami marki NOW Foods z kompozycjami wspierającymi ogólne samopoczucie. By dowiedzieć się więcej o witaminach, minerałach i innych składnikach, warto zajrzeć do naszego Słowniczka.

Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Koenzym Q10, 100mg, 50 kapsułek miękkich

71,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 28.02.2027