Koszyk:
Ładuję...
Jarrow Formulas - Co-Q10, 100mg, 60 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Koenzym Q10 (Ubichinon) 100 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Koenzym Q10 (Ubichinon), Substancja wypełniająca: celuloza; otoczka kapsułki (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, woda), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu (źródło roślinne).

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę raz dziennie z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zachowaj ostrożność, chcąc stosować ten produkt, jeśli planujesz zajść w ciążę, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, masz mniej niż 18 lat lub cierpisz na schorzenia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Koenzym Q10 jest wytwarzany w organizmie człowieka przy udziale witamin z grupy B. Wraz z wiekiem, a także w wyniku prowadzenia niehigienicznego trybu życia jego poziom zaczyna się zmniejszać. Warto wówczas pomyśleć o stosowaniu suplementu diety zawierającego koenzym Q10 (ubichinon). Taki produkt ma w swym katalogu marka Jarrow Formulas. Suplement Co-Q10, 100mg jest dostępny w formie kapsułek do połknięcia. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek.

Koenzym Q10 – właściwości i źródła w diecie

Ten związek o podobnej budowie do witamin bywa określany mianem „eliksiru młodości”. Jest związany z procesem powstawania energii, ale ma do zaoferowania wiele innych ciekawych właściwości. Koenzym Q10 występuje też w produktach spożywczych, które można włączyć do codziennej diety. Mowa m.in. o mięsie, rybach, produktach pełnoziarnistych i orzechach. Warto jednak pamiętać, że ilość składnika w takich artykułach jest stosunkowo niewielka. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych suplementów diety marki Jarrow Formulas.

Forma: Kapsułki
Mój cel: Anti-aging, Serce/Układ krążenia, Włosy, skóra, paznokcie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Co-Q10, 100mg, 60 kapsułek

82,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2025
ten produkt najczęściej łączony jest z: