Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Koenzym Q10, 60mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Koenzym Q10 120 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Koenzym Q10, Mąka ryżowa i otoczka kapsułki: celuloza. Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Eliksir młodości? W taki sposób określany jest koenzym Q10, substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, która może wykazywać wiele właściwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego składnika, zachęcamy Cię do przejrzenia naszego Słowniczka. To skarbnica wiedzy o składach suplementów diety, podana w przystępny i treściwy sposób.

Koenzym Q10 w kapsułkach – NOW Foods CoQ10, 60 mg

Do czynników wpływających na zmniejszanie się poziomu koenzymu Q10 w organizmie należą: stosowanie niewłaściwej diety, palenie papierosów, wysoka podatność na stres w życiu zawodowym i prywatnym. Także upływający czas odgrywa tu istotną rolę, to znaczy, że poziom tej substancji ulega spadkowi wraz z wiekiem. Warto wówczas rozważyć stosowanie suplementu diety, na przykład NOW Foods CoQ10, 60 mg. To suplement zawierający koenzym Q10 w kapsułkach – w tym opakowaniu zamknięto 60 sztuk.

 

https://shaman.pl/slowniczek/koenzym-q10


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Anti-aging, Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Koenzym Q10, 60mg, 60 vkaps

70,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.07.2026