Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - HMB, 500mg, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina D3 (jako cholekalcyferol) 37.5 µg 750%
Wapń (z monohydratu β-hydroksy-β-metylomaślanu wapnia) 480 mg 60%
HMB (β-hydroksy β-metylomaślan) (z monohydratu β-hydroksy-β-metylomaślanu wapnia) 3000 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: HMB (β-hydroksy β-metylomaślan) (z monohydratu β-hydroksy-β-metylomaślanu wapnia), Wapń (z monohydratu β-hydroksy-β-metylomaślanu wapnia), Witamina D3 (jako cholekalcyferol), otoczka kapsułki celulozowej (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza); nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Produkowany w zakładzie przetwarzającym składniki zawierające alergeny: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2-3 razy dziennie, z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym, ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badań z lekarzem lub farmaceutą. Zachowaj ostrożność, chcąc stosować ten produkt, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Dieta i sport to dwa czynniki, które mają ogromny wpływ na zdrowy styl życia. Dzięki odpowiedniemu jadłospisowi i regularnej aktywności możesz nie tylko cieszyć się zdrowiem, ale też wzmacniać swój organizm z dnia na dzień. Jeśli szukasz uzupełnienia diety i wsparcia optymalnej kondycji organizmu, możesz też stosować suplementy. Jednym z nich jest NOW Foods HMB w kapsułkach z wapniem i witaminą D3. 

NOW Foods HMB + Wapń i Witamina D3

Suplementy diety mogą przyczyniać się do utrzymania prawidłowego stanu organizmu. Produkt NOW Foods HMB 500 mg to propozycja, która jest dedykowana sportowcom i osobom, które regularnie ćwiczą i szukają uzupełnienia dla swojej zbilansowanej diety. W kapsułkach NOW Foods HMB znajdziesz nie tylko HMB, ale też wapń i witaminę D3. Wszystkie te składniki zostały zamknięte w formie wygodnej do połknięcia celulozowej kapsułki. Produkt nie zawiera w składzie alergenów, takich jak pszenica, soja, mleko, jaja, ryby i skorupiaki. Powstał również bez glutenu i GMO, dzięki czemu jest bezpieczny dla osób wykluczających z diety niektóre składniki. 

NOW Foods HMB w kapsułkach

Żelowe kapsułki to jedna z najwygodniejszych form przyjmowania suplementów. Dzienna porcja to 2 kapsułki przyjmowane do 3 razy dziennie wraz z posiłkiem. Dzięki temu, że w składzie suplementu znajduje się wapń, możesz liczyć na wsparcie płynące z przyjmowania tego składnika. Wapń przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i zdrowych kości oraz zębów, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Odkryj też inne suplementy diety NOW Foods i wybierz takie, które będą wpisywać się w Twoje preferencje. 

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - HMB, 500mg, 120 vkaps

129,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2027
ten produkt najczęściej łączony jest z: