Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Water Out, 100 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 12.5 mg 893%
Ekstrakt z mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva-ursi) (liść) (standaryzowany na min. 15% arbutyny) 125 mg
Mniszek pospolity (Taraxacum officinale) (liść) 100 mg
Jałowiec pospolity (Juniperus communis) (jagody) 60 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva-ursi) (liść) (standaryzowany na min. 15% arbutyny), Mniszek pospolity (Taraxacum officinale) (liść), Jałowiec pospolity (Juniperus communis) (jagody), Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), chlorek potasu, otoczka kapsułki (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza); mąka ryżowa, nośnik: kwasy tłuszczowe. Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki i orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem, popijając dużą ilością wody.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz do długotrwałego stosowania. Produkt nie jest zalecany w przypadku chorób wątroby lub nerek.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Water Out marki Now Foods to suplement zawierający witaminę B6, potas oraz liście i jagody 6 różnych ziół.

W skład produktu wchodzą:

  • Witamina B6 – jest niezbędna do prawidłowej pracy całego organizmu. Odpowiada między innymi za dobre funkcjonowanie układu nerwowego, odpornościowego, metabolizm: energetyczny, białka, glikogenu i homocysteiny. Witaminę B6 wykorzystuje się do tworzenia czerwonych krwinek, a także regulacji aktywności hormonalnej oraz wspomagania funkcji psychologicznych. Poleca się ją również osobom przemęczonym. 
  • Potas – potrzebny do przekazywania impulsów elektrycznych z komórki do komórki – potencjał czynnościowy oraz odpowiada za utrzymanie prawidłowego napięcia elektrycznego na błonach komórkowych – potencjał spoczynkowy. Ponadto pomaga utrzymać napięcie mięśni i prawidłowe ciśnienie krwi, a także bierze udział w syntezie aminokwasów. 
  • Mącznica lekarska – roślina z rodziny wrzosowatych występująca w strefie arktycznej i umiarkowanej na półkuli północnej oraz w Gwatemali. Liście mącznicy zawierają garbniki, glikozydy, flawonoidy, a także kwasy organiczne. 
  • Mniszek – zioło w Polsce uznawane za chwast. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej czynności wątroby. Ma korzystny wpływ na poziom cholesterolu. Pobudza trawienie, przyczyniając się tym samym do utrzymania prawidłowej masy ciała. 
  • Nawłoć – nazywana również polską mimozą, złotą rózgą lub złotnikiem. Roślina z rodziny astrowatych zawierająca rutynę, kwercetynę, garbniki oraz kwasy organiczne. 
  • Jałowiec – roślina iglasta z rodziny cyprysowatych z charakterystycznymi szyszkojagodami. Od wielu lat stosowana w ziołolecznictwie. Przyrządza się z niej napary, nalewki i syropy. 
  • Buchu – inaczej bukko brzozowe, gruszlin karbolistny. Roślina wiecznie zielona naturalnie występująca w górach w zachodniej części RPA. Działa moczopędnie i przeciwzapalnie. 
  • Morszczyn pęcherzykowaty – glon z rodziny brunatnic żyjący m.in. w Oceanie Arktycznym, Atlantyku i licznych morzach. Wykorzystywany jako składnik kosmetyków, suplementów diety, a także w kuchni. Zawiera jod. 

Zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek dwa razy dziennie podczas posiłku, popijając dużą ilością wody.

Ean: 733739019080
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Water Out, 100 vkaps

55,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.01.2028
Ten produkt najczęściej łączony jest z: