Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez soi
NOW Foods - Aminokwasy BCAA, 240 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-Leucyna (wolna forma) 3.2 mg
L-Izoleucyna (wolna forma) 1300 mg
L-Walina (wolna forma) 1300 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-Izoleucyna (wolna forma), L-Walina (wolna forma), L-Leucyna (wolna forma), Otoczka kapsułki: żelatyna (kapsułka) i nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne). Zawiera alergen: mleko. Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, soi, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 8 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Zażywaj 4 kapsułki 2 razy dziennie przed posiłkami lub ćwiczeniami.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zbilansowana dieta to podstawa zdrowego stylu życia. To właśnie dzięki odpowiedniemu jadłospisowi jesteś w stanie dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i składników mineralnych. Uzupełnieniem diety mogą być suplementy diety. Produkty te mogą na co dzień wspierać optymalną kondycję organizmu. Dobrym wsparciem dla zdrowego stylu życia są też treningi i ćwiczenia siłowe. Jeśli ćwiczysz codziennie, wsparciem Twojego aktywnego trybu życia mogą być specjalnie opracowane preparaty dla sportowców. 

NOW Foods Aminokwasy BCAA dla sportowców

Intensywny tryb życia może być dla organizmu obciążający. Dlatego tak ważna jest odpowiednia dieta i odpowiedzialne planowanie systemu treningowego. Choć to głównie poprawnie ułożony jadłospis odpowiada za przyjmowanie adekwatnej do trybu życia ilości składników odżywczych, uzupełnienie diety mogą stanowić również suplementy diety dla sportowców. NOW Foods Aminokwasy BCAA 240 kapsułek to suplement, w składzie którego znajdziesz przede wszystkim L-Leucynę, L- Izoleucynę i L-Walinę. Te 3 składniki zamknięto w wegańskiej, celulozowej kapsułce. Opakowanie zawiera w sobie 240 kapsułek - masz zatem pewność, że jest to inwestycja na dłuższy czas. 

NOW Foods Aminokwasy BCAA w kapsułkach 

Suplementy diety dla sportowców mogą mieć różną formę - preparaty mogą występować zarówno w proszku, w płynie, jak i w tabletkach bądź kapsułkach. Skoncentrowana formuła suplementu diety NOW Foods Aminokwasy BCAA została zamknięta w kapsułkach. Sprawdź, jak przyjmować suplement w zakładce Etykieta produktu i dowiedz się więcej o suplemencie. 


Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez soi
Mój cel: Anti-aging, Odporność, Sport
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Aminokwasy BCAA, 240 kapsułek

150,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2026