Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Wegański
NOW Foods - CurcuFRESH Kurkumina, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Standaryzowany sok z kurkumy w proszku (otrzymany ze świeżego soku z kłącza kurkumy) (Curcuma longa) (CurcuFRESH) (20 mg całkowitych kurkuminoidów) 1000 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Standaryzowany sok z kurkumy w proszku (otrzymany ze świeżego soku z kłącza kurkumy) (Curcuma longa) (CurcuFRESH) (20 mg całkowitych kurkuminoidów), Kapsułka celulozowa: hydroksypropylometyloceluloza; mąka ryżowa, nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne), substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku ciąży / karmienia piersią, przyjmowania leków lub choroby (w tym zaburzeń czynności wątroby, pęcherzyka żółciowego lub problemów żołądkowo-jelitowych).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Czy wiesz, że w Indiach produkuje się nawet 500000 ton kurkumy? Kłącze tej rośliny cieszy się tak dużą popularnością nie tylko dzisiaj – właściwości kryjące się w kurkumie doceniane są od setek lat. Głównym jej związkiem jest kurkumina, wyróżniająca się różnorodną aktywnością biologiczną. Kurkuma znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym i w kosmetyce, a pozyskiwane z jej kłącza ekstrakty i soki – również w suplementacji.

Suplement diety ze standaryzowanym sokiem z kurkumy w proszku

Szukając wysokiej jakości suplementu diety z tej kategorii, warto zatrzymać się na dłużej przy propozycji firmy NOW Foods. CurcuFRESH Curcumin to suplement w formie kapsułek do połknięcia. Zawiera standaryzowany sok z kurkumy w proszku, który otrzymano ze świeżego soku z kłącza kurkumy (Curcuma longa, CurcuFRESH, 20 mg całkowitych kurkuminoidów). Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi suplementami NOW Foods z roślinnymi ekstraktami.

Ean: 733739049377
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - CurcuFRESH Kurkumina, 60 vkaps

84,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: