Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez soi Wegański
Doctor's Best - PepZin GI, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Cynk (z kompleksu cynku i L-karnozyny) 8 mg 80%
L-Kanozyna cynku (z kompleksu cynku i L-karnozyny) 37.5 mg
L-Kanozyna (z kompleksu cynku i L-karnozyny) 29.5 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Cynk (z kompleksu cynku i L-karnozyny), L-Kanozyna cynku (z kompleksu cynku i L-karnozyny), L-Kanozyna (z kompleksu cynku i L-karnozyny), Emulgator: celuloza mikrokrystaliczna; otoczka kapsułki wegetariańskiej: modyfikowana celuloza; substancje przeciewzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne), dwutlenek krzemu.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie na pusty żołądek.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Bez GMO, bez glutenu, wegańskie, bez soi. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Doctor’s Best to producent suplementów diety, który od ponad 30 lat tworzy produkty o najwyższej jakości i przewyższające oczekiwania swoich odbiorców. W jego katalogu znaleźć można preparaty przyporządkowane do różnego rodzaju celów, w tym na wspomaganie trawienia. Jeśli właśnie tego szukasz, pomyśl o zamówieniu suplementu zawierającego kompleks cynku i L-karnozyny.

Doctor’s Best Pepzin GI w kapsułkach wegetariańskich

Suplement diety Doctor’s Best Pepzin GI stanowi połączenie cynku i L-karnozyny. Karnozyna uważana jest za naturalny przeciwutleniacz, czyli obrońcę przed wolnymi rodnikami. Cynk to składnik mineralny, który pełni szereg funkcji. Cynk: pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, pomaga w prawidłowej syntezie DNA, pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A, pomaga w prawidłowej syntezie białka, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, bierze udział w procesie podziału komórek. Preparat ma formę kapsułek wegetariańskich, a jedno opakowanie zawiera 120 sztuk. 

 

 

Ean: 753950001367
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi, Wegański
Mój cel: Trawienie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - PepZin GI, 120 vkaps

116,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.12.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: