Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Kurkumina, Curcumin Phytosome, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Curcumin Phytosome® ( Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa)/ kompleks fosfatydylocholiny) (Meriva® Turmeric Phytosome®) (standaryzowany do min. 18% kurkuminoidów- 90mg) 1500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Curcumin Phytosome® ( Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa)/ kompleks fosfatydylocholiny) (Meriva® Turmeric Phytosome®) (standaryzowany do min. 18% kurkuminoidów- 90mg), Otoczka kapsułki: celluloza, mąka ryżowa, proszek celulozowy; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne), dwutlenek krzemu. Nie wytwarzane z dodatkiem drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie, najlepiej z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Należy zachować ostrożność, jeśli jesteś w ciąży/karmisz lub chorujesz na choroby wątroby, pęcherzyka żółciowego lub masz problemy żołądkowo-jelitowe.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Kurkuma to bardzo popularna przyprawa używana w kuchni azjatyckiej i nie tylko. Inaczej nazywana jest żółtym imbirem lub szafranem. Obecna w kurkumie kurkumina nadaje charakterystyczny żółto-pomarańczowy kolor. To silny i skuteczny antyoksydant, dlatego nazywany jest przyprawą długowieczności. Rośnie dziko w Indiach i jest uprawiany w krajach o klimacie tropikalnym. Poza kuchnią jest także wykorzystywana do produkcji suplementów diety.

Takim suplementem jest między innymi NOW Foods - Kurkumina w wegetariańskich kapsułkach. Firma NOW Foods doceniła ją w szczególności za zdrowotne działanie. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie, najlepiej z posiłkiem.

Ean: 733739046420
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Kurkumina, Curcumin Phytosome, 60 vkaps

102,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: