Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez soi Wegański Wegetariański
Doctor's Best - Kurkumina, Curcumin Phytosome + Meriva, 500mg, 180 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Curcumin Phytosome (Meriva)
Kompleks fosfolipido-kurkuminowy 1000 mg
Kurkumina i inne kurkuminoidy, min. 180 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Kompleks fosfolipido-kurkuminowy, Kurkumina i inne kurkuminoidy, min., Curcumin Phytosome (Meriva), Otoczka roślinna kapsułki: substancja wypełniająca: modyfikowana celuloza; substancja wypełniająca: celuloza; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne).

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt bezglutenowy, wegański, bez GMO.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Kurkuma kojarzy się przede wszystkim z zastosowaniem kulinarnym. Wzbogaca smak i aromat ulubionych posiłków i naparów oraz nadaje im intensywną, apetyczną barwę. Ale na przestrzeni domowej kuchni nie kończą się możliwości wykorzystania tej przyprawy. Jest ona również składnikiem kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy, a także suplementów diety. Szukając wysokiej jakości suplementu z kurkumą, warto zatrzymać się przy propozycji cenionej marki Doctor’s Best Kurkumina, Curcumin Phytosome + Meriva, 500mg w kapsułkach.

Suplementy diety z kurkuminą – kapsułki, żelki i spray doustny

Popularność tej przyprawy wynika z bogactwa aktywnych związków, jakie w sobie kryje. Należy do nich między innymi kurkumina. Może wykazywać różne właściwości i bywa porównywana do witamin E i C. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości suplementy z kurkumą w różnych formach podania. Oprócz kapsułek do połknięcia (tak jak w przypadku suplementu marki Doctor’s Best) dostępne są kolorowe żelki czy wygodne w codziennym stosowaniu spraye doustne.

Ean: 753950002302
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Kurkumina, Curcumin Phytosome + Meriva, 500mg, 180 vkaps

277,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.12.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: