Koszyk:
Ładuję...
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Kurkuma, 120 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 120 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji (4 kapsułki) %RWS*
Ekstrakt z korzenia kurkumy (Curcuma longa) [Standaryzowany do min. 95% kurkuminoidów (450 mg) (w tym kurkumina, dimetoksy-kurkumina i bis-dimetoksy-kurkumina)] 1900 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Olej słonecznikowy, kapsułka żelowa (żelatyna, gliceryna, woda, sorbitol, barwnik karmelowy), nośnik: wosk pszczeli i ekstrakt z rozmarynu (liść). Nie produkowany z dodatkiem pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb lub skorupiaków. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 2 do 4 razy dziennie z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz, masz zły stan zdrowia lub w przeszłości problemy z wątrobą, pęcherzykiem żółciowym lub z przewodem pokarmowym zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Ostryż długi, kurkuma lub szafran indyjski – te wszystkie nazwy odnoszą się do rośliny, która jest znana na całym świecie dzięki swoim walorom. Znajduje zastosowanie w kuchni, dodając do potraw wyjątkowy smak i zapach oraz przy produkcji suplementów diety. Szczególnie cenny jest związek pozyskiwany z jej kłączy, czyli kurkumina. W przemyśle spożywczym pełni funkcję naturalnego barwnika. Producenci suplementów doceniają z kolei cenne właściwości kurkuminy dotyczące poziomu komórki i całego organizmu.

Ekstrakt z korzenia ostryżu długiego – suplement diety

W suplemencie diety marki NOW Foods Curcumin znajduje się ekstrakt z korzenia kurkumy łączony z licznymi właściwościami. Preparat jest dostępny w formie kapsułek miękkich, a w wariancie opakowania, które teraz przeglądasz, zamknięto 120 kapsułek. Ze względu na swoje szerokie działanie kurkuma jest chętnie stosowana także w kompleksach, czyli produktach uzupełniających stanowiących połączenie cennych witamin, minerałów czy wyciągów roślinnych.

 

https://shaman.pl/slowniczek/kurkumina


Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Detoks, oczyszczanie organizmu, Odporność, Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Kurkuma, 120 kapsułek miękkich

169,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2025