Koszyk:
Ładuję...
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Kurkuma, 120 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 120 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji (4 kapsułki) %RWS*
Ekstrakt z korzenia kurkumy (Curcuma longa) [Standaryzowany do min. 95% kurkuminoidów (450 mg) (w tym kurkumina, dimetoksy-kurkumina i bis-dimetoksy-kurkumina)] 1900 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Olej słonecznikowy, kapsułka żelowa (żelatyna, gliceryna, woda, sorbitol, barwnik karmelowy), nośnik: wosk pszczeli i ekstrakt z rozmarynu (liść). Nie produkowany z dodatkiem pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb lub skorupiaków. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 2 do 4 razy dziennie z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz, masz zły stan zdrowia lub w przeszłości problemy z wątrobą, pęcherzykiem żółciowym lub z przewodem pokarmowym zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Ostryż długi, kurkuma lub szafran indyjski – te wszystkie nazwy odnoszą się do rośliny, która jest znana na całym świecie dzięki swoim walorom. Znajduje zastosowanie w kuchni, dodając do potraw wyjątkowy smak i zapach oraz przy produkcji suplementów diety. Szczególnie cenny jest związek pozyskiwany z jej kłączy, czyli kurkumina. W przemyśle spożywczym pełni funkcję naturalnego barwnika. Producenci suplementów doceniają z kolei cenne właściwości kurkuminy dotyczące poziomu komórki i całego organizmu.

Ekstrakt z korzenia ostryżu długiego – suplement diety

W suplemencie diety marki NOW Foods Curcumin znajduje się ekstrakt z korzenia kurkumy łączony z licznymi właściwościami. Preparat jest dostępny w formie kapsułek miękkich, a w wariancie opakowania, które teraz przeglądasz, zamknięto 120 kapsułek. Ze względu na swoje szerokie działanie kurkuma jest chętnie stosowana także w kompleksach, czyli produktach uzupełniających stanowiących połączenie cennych witamin, minerałów czy wyciągów roślinnych.

 

https://shaman.pl/slowniczek/kurkumina

Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Detoks, oczyszczanie organizmu, Odporność, Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Kurkuma, 120 kapsułek miękkich

157,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2024