Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - L-Karnityna, 500mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 60 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawieraW dziennej porcji (3 kapsułki) %RWS*
L-Karnityna (Carnipure) (z winianu L-Karnityny) 1500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Substancja wypełniająca: celuloza w proszku; otoczka kapsułki: celuloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku złego stanu zdrowia (w tym choroby tarczycy).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Kojarzy się między innymi z osobami chcącymi prze

jąć kontrolę nad masą ciała i wypracować wymarzoną sylwetkę. L-karnityna to składnik suplementów diety tworzonych przez najlepsze marki. Proponujemy produkt renomowanego producenta NOW Foods w formie kapsułek wegetariańskich. Jedno opakowanie to 60 kapsułek. Przed rozpoczęciem stosowania suplementów z L-karnityną w tabletkach warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi zalecanej dziennej porcji. Znajdziesz je w zakładce Etykieta produktu.

L-karnityna w suplemencie diety – marka NOW Foods

Zastanawiasz się, jakie ma działanie karnityna i czy suplementy diety ją zawierające są odpowiednie właśnie dla Ciebie? Na naszym Blogu znajdziesz przystępny artykuł, w którym wyjaśniamy mechanizm jej powstawania i zasady dotyczące suplementacji. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat stosowania suplementów z L-karnityną, możesz skontaktować się z nami. Zachęcamy Cię również do sprawdzenia zakładki Opinie, gdzie znajdują się oceny produktów wystawiane przez naszych klientów.

 

https://shaman.pl/slowniczek/karnityna

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Utrata masy ciała

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - L-Karnityna, 500mg, 60 vkaps

87,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.03.2023