Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Olejek Kadzidłowy, 20% Mieszanka, Płyn, 30ml Olejki eteryczne
Zawartość: Masa netto - 30 ml
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Czysty olejek z pestek winogron i czysty olejek z żywicy olibanowej

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: 20% mieszanki olejku Boswellia carterii

Sposób spożycia: Zapach: łagodny kamforowy i cytrusowy Działanie: Relaksujące, skupiające, koncentrujące. Dobrze miesza się z: olejkiem pichtowym, olejkiem z mirry, olejkiem pomarańczowym lub z olejkiem sandałowym. Metoda ekstrakcji: Para destylowana z żywicy drzewnej uzyskanej przez wyschnięcie kory Sprawdzona czystość / zapewniona jakość.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. TRZYMAĆ POZA ZASIĘGIEM DZIECI.

Przeciwwskazania: Naturalne olejki eteryczne są bardzo skoncentrowane i należy je stosować ostrożnie. Ta mieszanka jest już wstępnie rozcieńczona i gotowa do użycia. Zapoznaj się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem informacji dla sugerowanych zastosowań. Olejki eteryczne zmieszane z olejami nośnymi mogą zatykać dyfuzory; należy je dokładnie umyć po każdym użyciu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie zalecane dla niemowląt, dzieci i zwierząt domowych. Może podrażniać skórę. Nie do użytku wewnętrznego.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods Olejek Kadzidłowy to mieszanka czystego olejku z pestek winogron, olejku z żywicy olibanowej i 20% mieszanki olejku kadzidłowego. Boswellia carterii, czyli kadzidłowiec pochodzi z Bliskiego Wschodu. Olejek z kadzidłowca charakteryzuje się wieloma właściwościami.

Żywica, która wypływa w miejscach uszkodzeń pod wpływem powietrza i zastyga w formie bursztynowych kropli w odcieniach żółci. Zastygła żywica nazywana jest kadzidłem. Kadzidło uważane jest za najstarsze perfumy. Jest jednym z ulubionych olejków stosowanych do aromaterapii ze względu na swój unikatowy zapach.


Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Olejek Kadzidłowy, 20% Mieszanka, Płyn, 30ml

5/5 z 1 oceny
Ocena:
59,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.03.2027