Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Lawenda i Drzewo Herbaciane, Płyn, 30ml Olejki
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Czysty olej lawendowy i czysty olejek z drzewa herbacianego

Sposób spożycia: Do aromaterapii. W przypadku wszystkich innych zastosowań, przed użyciem należy dokładnie rozcieńczyć olejem nośnikowym, takim jak olej jojoba, z pestek winogron, oliwek lub migdałów. Proszę zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem referencji dla sugerowanych proporcji rozcieńczenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Naturalne olejki eteryczne to lotne mieszaniny organicznych związków chemicznych : estrów, eterów, aldehydów, ketonów o intensywnym zapachu, występujące w różnych częściach roślin. Samo stwierdzenie „eteryczny” kojarzy się z ulotnością. Jednak olejki eteryczne to skoncentrowane substancje, które mają ogromny wpływ na kondycję zdrowotną człowieka. Ich zapach jest tak naprawdę przyjemnym dodatkiem, ponieważ przede wszystkim wykazują właściwości terapeutyczne. Jeśli szukasz olejku eterycznego z czystego olejku lawendowego i olejku z drzewa herbacianego to tutaj go właśnie znajdziesz.

NOW Foods Olejek Eteryczny Lawenda i Drzewo Herbaciane idealnie sprawdzi się do aromaterapii. W przypadku wszystkich innych zastosowań, przed użyciem należy dokładnie rozcieńczyć olejem nośnikowym, takim jak olej jojoba, z pestek winogron, oliwek lub migdałów. Warto zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem referencji dla sugerowanych proporcji rozcieńczenia.

Ean: 733739077288
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Lawenda i Drzewo Herbaciane, Płyn, 30ml

52,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.12.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: