Zniżka
-8%
Ładuję...

NOW Foods - Magnesium Malate, 1000 mg, 180 tabletek

5/5 z 2 ocen
Ocena:

Suplement marki NOW Foods zawiera 1000 mg jabłczanu magnezu w jednej tabletce. Magnez jest minerałem niezbędnym człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania. Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, odpowiada za prawidłową syntezę białek, pracę mięśni,...

Zobacz więcej
72,99 zł 79,00 zł
Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Suplement marki NOW Foods zawiera 1000 mg jabłczanu magnezu w jednej tabletce. Magnez jest minerałem niezbędnym człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania. Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, odpowiada za prawidłową syntezę białek, pracę mięśni, układu nerwowego oraz funkcje psychiczne. Bez niego organizm nie może utrzymać równowagi elektrolitowej ani przeprowadzać procesów podziału komórek. Pierwiastek ten przyczynia się także do utrzymania zdrowych zębów i kości.

W skład produktu wchodzą:

  • Jabłczan magnezu – połączenie jednej cząsteczki kwasu jabłkowego z dwoma cząsteczkami magnezu. Dobrze się wchłania, dostarczając magnez do organizmu człowieka. Wapń – wchodzi w skład kości, a także niektórych rodzajów ścian komórkowych. U człowieka stanowi 1,4 do 1,66% masy całego ciała. 
  • Wapń - niezbędny także do normalnego funkcjonowania enzymów trawiennych, prawidłowej neurotransmisji oraz odpowiedniego metabolizmu energetycznego. Minerał ten odgrywa bardzo ważną rolę w procesie podziału i specjalizacji komórek.
Producent:
Forma: Tabletki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Skupienie, pamięć, koncentracja, Trawienie

Add comment

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.