Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez soi Wegański Wegetariański
Doctor's Best - Kurkumina, Curcumin Phytosome + Meriva, 500mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Curcumin Phytosome (Meriva)
Kompleks fosfolipido-kurkuminowy 1000 mg
Kurkumina i inne kurkuminoidy, min. 180 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Curcumin Phytosome (Meriva), Kompleks fosfolipido-kurkuminowy, Kurkumina i inne kurkuminoidy, min., Otoczka roślinna kapsułki: substancja wypełniająca: modyfikowana celuloza; substancja wypełniająca: celuloza; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne).

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt bezglutenowy, wegański, bez GMO.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Charakterystyczny kolor, intensywny smak i interesujący aromat sprawiają, że tej przyprawy nie sposób pomylić z żadną inną. Kurkuma jest produkowana głównie w Indiach i stamtąd dostarczana do różnych części świata. Stosuje się ją w nie tylko w celach kulinarnych, ale również w kosmetykach i suplementach. Szczególnie cennym związkiem znajdującym się w kurkumie jest kurkumina łączona z licznymi właściwościami.

Suplement diety z kurkuminą – kapsułki do połknięcia

Szukając wysokiej jakości suplementu diety z kurkuminą, warto przyjrzeć się bliżej propozycji renomowanej marki Doctor’s Best. Kurkumina, Curcumin Phytosome + Meriva, 500mg to suplement diety w kapsułkach do połknięcia. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Zawiera Curcumin Phytosome Meriva (kompleks fosfolipido-kurkuminowy, kurkumina i inne kurkuminoidy). Produkt jest odpowiedni do stosowania przez wegan, wegetarian, osoby unikające w diecie glutenu i soi. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych suplementów Doctor’s Best.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Kurkumina, Curcumin Phytosome + Meriva, 500mg, 60 vkaps

119,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2025
ten produkt najczęściej łączony jest z: