Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Tri-Amino, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-arginina (wolna forma) 550 mg
L-lizyna (z chlorowodorku L-lizyny) 450 mg
L-ornityna (chlorowodorek L-ornityny) 400 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-arginina (wolna forma), L-lizyna (z chlorowodorku L-lizyny), L-ornityna (chlorowodorek L-ornityny), Otoczka kapsułki: żelatyna i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie z sokiem lub wodą. Przyjmuj przed ćwiczeniami lub pójściem spać.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w butelce. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie jest przeznaczony dla osób z historią choroby niedokrwiennej serca i / lub zawałem mięśnia sercowego. Osoby z jaskrą lub opryszczką powinny unikać stosowania tego produktu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety NOW Foods Tri-Amino w kapsułkach to połączenie trzech aminokwasów o wzajemnie uzupełniających się właściwościach. W składzie znajdują się: L-arginina (wolna forma), L-lizyna (z chlorowodorku lizyny) i L-ornityna (chlorowodorek L-ornityny). Arginina jest związkiem zaliczanym do tzw. aminokwasów względnie egzogennych. Razem z L-ornityną uczestniczy w cyklu mocznikowym. Lizyna nie jest wytwarzana przez nasz organizm, zatem powinna być dostarczana razem z codzienną dietą.

Suplementy diety NOW Foods dla osób aktywnych fizycznie

Zwiększanie masy mięśniowej, redukowanie ilości tkanki tłuszczowej, praca nad lepszą wydolnością i wytrzymałością organizmu: w realizacji tak wymagających celów treningowych sportowcy i pasjonaci potrzebują dodatkowego, solidnego wsparcia. Polecamy całą ofertę wysokiej jakości suplementów diety NOW Foods, tworzonych z wykorzystaniem eksperckiej wiedzy i najnowszych technologii. Jeśli potrzebna będzie pomoc w wyborze suplementu, pozostajemy do dyspozycji.

Ean: 733739001528
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Tri-Amino, 120 kapsułek

70,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: