Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Pikolinian Chromu, Chromium Picolinate, 200mcg, 100 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Chrom (pikolinian chromu) 200 µg 500%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Chrom (pikolinian chromu), Otoczka kapsułki: celuloza; mąka ryżowa. Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt jeśli jesteś diabetykiem, hipoglikemikiem, jesteś w ciąży/karmisz piersią i jeśli zażywasz leki na cukrzycę.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone.

Chrom marki NOW Foods zawiera 200 mcg substancji aktywnej – pikolinianu chromu – w jednej kapsułce. Chrom, który odpowiada za regulację metabolizmu makroskładników, naturalnie występuje w produktach roślinnych.

W skład produktu wchodzi:

  • Chrom – to jeden z niezbędnych minerałów, które przyjmuje się razem z pokarmem. W śladowych ilościach znajduje się on między innymi w produktach roślinnych – przede wszystkim w jak najmniej przetworzonych ziarnach, kaszach, wołowinie, sałacie, brokułach czy też w zielonym groszku. Minerał ten w organizmie człowieka odpowiada między innymi za regulację metabolizmu makroskładników. Jak pokazują badania naukowe, wpływa również na insulinooporność.

Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport, Trawienie, Utrata masy ciała
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Pikolinian Chromu, Chromium Picolinate, 200mcg, 100 kapsułek

5/5 z 3 ocen
Ocena:
38,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2028