Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Pikolinian Chromu, Chromium Picolinate, 200mcg, 100 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 100 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawieraW dziennej porcji (1 kapsułka wegetariańska) %RWS*
Chrom (pikolinian chromu) 200 µg 500%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki: celuloza; mąka ryżowa. Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt jeśli jesteś diabetykiem, hipoglikemikiem, jesteś w ciąży/karmisz piersią i jeśli zażywasz leki na cukrzycę.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone.

Chrom marki NOW Foods zawiera 200 mcg substancji aktywnej – pikolinianu chromu – w jednej kapsułce. Chrom, który odpowiada za regulację metabolizmu makroskładników, naturalnie występuje w produktach roślinnych.

W skład produktu wchodzi:

  • Chrom – to jeden z niezbędnych minerałów, które przyjmuje się razem z pokarmem. W śladowych ilościach znajduje się on między innymi w produktach roślinnych – przede wszystkim w jak najmniej przetworzonych ziarnach, kaszach, wołowinie, sałacie, brokułach czy też w zielonym groszku. Minerał ten w organizmie człowieka odpowiada między innymi za regulację metabolizmu makroskładników. Jak pokazują badania naukowe, wpływa również na insulinooporność.
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport, Trawienie, Utrata masy ciała

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Pikolinian Chromu, Chromium Picolinate, 200mcg, 100 kapsułek

5/5 z 3 ocen
Ocena:
100
40,00 zł
Brak w magazynie