Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Witamina D3 & K2, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 120 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawieraW dziennej porcji (2 kapsułki wegetariańskie) %RWS*
Witamina K2 (jako menachinon) 90 µg 120%
Witamina D3 (cholekalcyferol) (z lanoliny) 50 µg 1000%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Mąka ryżowa, otoczka kapsułki: substancja wypełniająca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 - 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie jeść saszetki z pochłaniaczem wilgoci. Opakowanie nadaje się do recyklingu.

Przeciwwskazania: Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Tylko dla dorosłych.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako zamiennik (substytut) zróżnicowanej diety. W produkcie mogą występować różne odmiany kolorów. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku ciąży/ karmienia piersią i w przypadku przyjmowania leków. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badań z lekarzem lub farmaceutą. Produkt przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone.

Kompleks zawierający witaminę K2 oraz witaminę D3 nazywaną również witaminą słońca pozyskiwaną z lanoliny. Suplement NOW Foods dzięki takiemu połączeniu substancji aktywnych wspiera zdrowie kości, ponieważ wpływa na utrzymanie odpowiedniego poziomu wapnia i jego wchłanianie.

 

W skład produktu wchodzą:

  • Witamina D3 – w organizmie człowieka przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz jego odpowiedniego wchłaniania, dlatego wspomaga zdrowie kości i zębów. Jest niezbędna do funkcjonowania mięśni, odgrywa znaczącą rolę w procesach związanych z podziałem komórkowym, a także wpływa na pracę układu odpornościowego. nazywana bywa również witaminą słońca, ponieważ to właśnie słońce jest jej naturalnym źródłem. Ciało człowieka wytwarza witaminę D z cholesterolu – warunek to odpowiednia ilość promieni UV docierających do skóry.
  • Witamina K2 – witamina K pochodzenia zwierzęcego. Wpływa między innymi na prawidłowe krzepnięcie krwi, a razem z witaminą D wspiera zdrowie kości. Naturalnie występuje między innymi w zielonych warzywach takich jak brokuły, szpinak, ogórki, sałata, kapusta, sfermentowanej soi, jajkach, ziemniakach, rzepie oraz selerze.
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Witamina D3 & K2, 120 vkaps

4/5 z 1 oceny
Ocena:
80
52,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.01.2025