Koszyk:
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Tri-3D Omega, 90 kapsułek miękkich SUPLEMENTY DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina D3 (cholekalcyferol) (z lanoliny) 50 µg 1000%
Koncentrat oleju rybnego 2 g
Kwasy tłuszczowe omega-3:
Kwas eikozapentaenowy (EPA) 660 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 440 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Witamina D3 (cholekalcyferol) (z lanoliny), Koncentrat oleju rybnego, Kwas eikozapentaenowy (EPA), Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Otoczka kapsułki (żelatyna, gliceryna, woda). Zawiera alergeny: ryby (sardynki, anchois, makrela). Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, mleka, jaj lub skorupiaków. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 - 2 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods to marka, która dba o wysoką jakość produkowanych przez siebie witamin, minerałów i szerokiego spektrum suplementów. Poszczególne składniki możesz znaleźć w najbardziej komfortowej dla siebie formie przyjmowania ich - tabletkach, kapsułkach, proszku lub płynie. W przypadku produktu NOW Foods Tri-3D Omega produkt otrzymujesz w wygodnych do połknięcia kapsułkach, które mogą stanowić uzupełnienie zbilansowanej diety. 

NOW Foods Tri-3D Omega: skład

Kwasy tłuszczowe omega-3 są przez każdego dobrze znane - zwłaszcza, gdy chodzi o ich właściwości. W przypadku NOW Foods Tri-3D Omega w celulozowych kapsułkach zamknięto nie tylko kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA), ale też witaminę D3 z lanoliny i naturalny koncentrat oleju rybnego. Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Z kolei sam kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i widzenia. Korzystne działanie można zaobserwować w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie. 

NOW Foods: suplement diety Tri-3D Omega

Suplementy mogą stanowić uzupełnienie zbilansowanej diety lub być wsparciem w celu utrzymania optymalnej kondycji organizmu. NOW Foods Tri-3D Omega to produkt, który możesz przyjmować w ilości 2 kapsułek dziennie - najlepiej z posiłkiem. Dzięki temu suplement będzie wspierał prawidłowe funkcje organizmu na co dzień. Sprawdź również inne suplementy marki NOW Foods i wybierz preparaty, które będą odpowiadały na Twoje potrzeby. 

Ean: 733739016867
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Odporność, Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Tri-3D Omega, 90 kapsułek miękkich

67,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: