Koszyk:
Ładuję...
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Koenzym Q10 z Selenem i Witaminą E, 50mg, 50 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 50 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji (2 kapsułki) %RWS*
Koenzym Q10 100 mg
Witamina E (D-alfa-tokoferol) 40.2 mg 335%
Selen (L-selenometionina) 140 µg 254.54%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Olej z otrębów ryżowych, kapsułka żelowa: żelatyna bydlęca, nośnik: gliceryna, woda, emulgator: mączka chleba świętojańskiego), nośnik: wosk pszczeli i emulgator: lecytyna sojowa. Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, mleka, jaj, ryb lub skorupiaków. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych. Nie zawiera dwutlenku tytanu. Może wystąpić zmiana koloru oraz osad w kapsułce. Jest to naturalne zjawisko i nie wpływa na jakość produktu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Koenzym Q10 ze względu na swoje właściwości nazywany jest „eliksirem młodości”. Organizm wytwarza go samodzielnie, ale tylko w niewielkich ilościach. Można dostarczyć go z zewnątrz, razem z dietą lub korzystając z suplementów diety. Koenzym Q10 występuje przede wszystkim w mięsie, podrobach i rybach. Przykładem wysokiej jakości suplementu diety z tym składnikiem jest NOW Foods CoQ10 50 mg.

Selen i witamina E – jakie mają właściwości?

W tym suplemencie diety oprócz koenzymu Q10 znajdują się selen (z L-selenometioniny) i witamina E (jako D-alfa-tokoferol). Jakie są ich właściwości? Selen: przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy, pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Z kolei witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Zajrzyj do naszego Słowniczka i dowiedz się więcej o tych składnikach.

Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Koenzym Q10 z Selenem i Witaminą E, 50mg, 50 kapsułek miękkich

60,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2026