Koszyk:
Nowy
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi
Osavi - Kolagen Beauty & Sport, Proszek, 225g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Bioaktywne peptydy kolagenowe 7.5 g
  w tym
  VERISOL® 2.5 g
  TENDOFORTE® 5 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Wołowe peptydy kolagenowe (VERISOL i TENDOFORTE).

Zalecana porcja dzienna: 1 miarka (7.5 g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Sposób spożycia: 1 miarka (7,5g) dziennie. Rozpuść 1 miarkę proszku w 200 ml wody, ulubionego napoju lub dodaj bezpośrednio do jedzenia. Dodaj produkt do przystawki, sałatki, śniadania, koktajlu lub deseru.

Sposób przechowywania: Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Kolagen to białko, które buduje wiele tkanek w organizmie człowieka. Istnieje wiele jego typów - zależnie od wybranego rodzaju, możesz wspierać różne funkcje ciała. Tym, co wyróżnia ten produkt, jest przede wszystkim jego czysty skład. W suplemencie Osavi Kolagen Beauty & Sport w proszku 225g znajdziesz jedynie dwa rodzaje kolagenu: VERISOL® i TENDOFORTE®. Dzięki takiemu połączeniu produkt ten może działać holistycznie, kompleksowo wspierając skórę, paznokcie i włosy oraz ścięgna i więzadła osób aktywnych fizycznie. Co więcej, suplement ten powstał bez użycia GMO i cukru. Nie zawiera również glutenu, nabiału i soi. Dzięki temu może być stosowany przez osoby, które wykluczają z diety pewne składniki. 

Osavi: Kolagen Beauty & Sport w proszku: 225 g w jednym opakowaniu 

Suplement kolagenowy Osavi ma postać proszku. Dzięki temu jest wygodny w stosowaniu - wystarczy odmierzyć wskazaną na opakowaniu ilość produktu i dodać ją do 200 ml wody, innego napoju lub jedzenia. Dzięki temu masz zagwarantowaną szybką i bezproblemową suplementację każdego dnia. W jednym opakowaniu znajdziesz aż 225 g produktu, dzięki czemu masz zapewnioną suplementację przez długi czas. 

Osavi Kolagen Beauty & Sport w proszku (225 g) dla osób aktywych i dbających o urodę 

Dzięki wyjątkowemu połączeniu kolagenów mogących wspierać zarówno skórę, włosy i paznokcie jak i zdrowie ścięgien i więzadeł, produkt ten sprawdzi się dla osób, które szukają kompleksowego rozwiązania. Co więcej, suplement ten nie posiada zapachu ani smaku - świetnie zatem sprawdzi się jako dodatek do smoothie bądź sałatki. Sprawdź, jak działa Osavi Kolagen Beauty & Sport w proszku (225g). 

Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Stawy
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Kolagen Beauty & Sport, Proszek, 225g

130,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.12.2026
ten produkt najczęściej łączony jest z: