Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez soi
Doctor's Best - Glukozamina, Chondroityna, MSM + OptiMSM, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Sód (z siarczanu chondroityny) 150 mg
Chlorek (z siarczanu glukozaminy 2KCl) 172 mg 22%
Chlorowodorek glukozaminy, siarczan potasu 1500 mg
Siarczan chondroityny (sól sodowa) 1200 mg
MSM (metylosulfonylometan) (OptiMSM) 1000 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Chlorowodorek glukozaminy, siarczan potasu, Siarczan chondroityny (sól sodowa), MSM (metylosulfonylometan) (OptiMSM), Chlorek (z siarczanu glukozaminy 2KCl), otoczka kapsułki (żelatyna), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; emulgator: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Zawiera skorupiaki (muszle krabów i krewetek).

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 4 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób przyjmujących leki na cukrzycę, jaskrę lub warfarynę oraz w przypadku chorób. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18. r.ż.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Troska o dobrą kondycję stawów to wybór właściwie dopasowanego, wygodnego obuwia, uprawianie aktywności fizycznej dostosowanej do upodobań, unikanie stresu i stosowanie zróżnicowanej diety. Dodatkowym wsparciem może okazać się suplementacja, czyli stosowanie wysokiej jakości suplementu diety na stawy stworzonego przez renomowanego producenta. W naszym asortymencie w tej kategorii znajdują się między innymi suplementy cenionej marki Doctor’s Best.

Glukozamina, chondroityna, MSM – kompleks składników

Doctor’s Best Glukozamina, Chondroityna, MSM + OptiMSM to kompleks składników o uzupełniających się właściwościach i połączonych w odpowiednich proporcjach. Glukozamina (jako siarczan glukozaminy 2KCI, źródło glukozaminy) jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminocukrów. W suplementach diety, tak jak w preparacie Doctor's Best, przeważnie łączy się ją z chondroityną (z siarczanu chondroityny), a także z MSM (z metylosulfonylometanu OptiMSM®). W składzie tego preparatu uzupełniającego znajdują się jeszcze: chlorek (z siarczanu glukozaminy 2KCI) i sód (z siarczanu chondroityny).

Ean: 753950000803
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi
Mój cel: Sport, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Glukozamina, Chondroityna, MSM + OptiMSM, 120 kapsułek

106,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: