Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi Wegański
Brak etykiety.

Sen jest jedną z najważniejszych funkcji organizmu. Dzięki niemu organizm ma czas na regenerację i wypoczynek. Dorosły człowiek powinien przesypiać od 6 do 8 godzin dziennie. Ważna jest też higiena snu. Oznacza to wietrzenie pokoju, utrzymanie w nim optymalnej temperatury i zrezygnowanie ze światła niebieskiego na jakiś czas przed snem. Dodatkowym wsparciem organizmu mogą być suplementy - takie jak Osavi Ziołowe Wsparcie Snu 60 kapsułek. 

Osavi Ziołowe Wsparcie Snu 60 kapsułek: melisa, chmiel i męczennica 

Osavi to marka, która szczególnie dba o jakość swoich produktów. Dlatego też w składzie suplementu Osavi Ziołowe Wsparcie Snu 60 kapsułek znajdziesz jedynie starannie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne. Suplement ten zawiera standaryzowany na min. 3,5% witeksyn ekstrakt z ziela męczennicy cielistej, standaryzowany na min. 0,5% flawonoidów ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego i standaryzowany na min. 2% kwasu rozmarynowego ekstrakt z liści melisy lekarskiej. Każdy z nich posiada określony DER, czyli dokładną ilość surowca użytą do przygotowania danego ekstraktu. Oprócz nich w składzie znajdziesz jedynie inulinę i składniki otoczki. 

Osavi - Ziołowe Wsparcie Snu: kapsułki łatwe w przyjmowaniu 

Kapsułka to wygodna forma przyjmowania suplementu. Jest łatwa do połknięcia, a samo opakowanie nie zajmuje dużo miejsca. Zalecana dzienna porcja to jedna kapsułka dziennie przyjmowana przed snem. Sprawdź również inne suplementy Osavi - Ziołowe Wsparcie Snu 60 kapsułek to tylko jedna z opcji. Wybierz takiej preparaty, które będą najlepiej do Ciebie dopasowane. 


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Ziołowe Wsparcie Snu, 60 vkaps

35,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2025