Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Różany, Płyn, 30 ml Olejki
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Czysty olej jojoba i olejek z róży (absolut).

Sposób spożycia: Ta mieszanka jest już wstępnie rozcieńczona i gotowa do użycia. Proszę zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem informacji dla sugerowanych zastosowań.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Unikać kontaktu z oczami. Nie do użytku wewnętrznego.

Uwagi: Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Olejki eteryczne to substancje zapachowe, które pozyskuje się z roślin - ich liści bądź pędów. Uzyskany w ten sposób naturalny olejek wykorzystywany jest często w kosmetyce czy też podczas aromaterapii z użyciem dyfuzora, kominka lub nawilżacza powietrza. Olejki eteryczne stanowią coraz popularniejszą grupę produktów, a jednym z najczęściej wybieranych jest olejek eteryczny różany - NOW Foods proponuje go w buteleczce mieszczącej w sobie 80 ml płynu. 

NOW Foods Olejek Eteryczny Różany 30 ml: zachwycający zapach 

Zapach róż to jeden z najbardziej wyrazistych zapachów. Jest symbolem miłości, romantyczności i niewinności. Jej zapach inspiruje i porusza. Nic zatem dziwnego, że olejek eteryczny o zapachu różanym jest jednym z najczęściej wybieranych zapachów do domu. Przy nim odpoczniesz po ciężkim dniu - wystarczy kilka kropel w kominku lub dyfuzorze, by się zrelaksować. Świetnie dopełni popołudnie spędzone na czytaniu książki, ale też sprawdzi się podczas długiej, gorącej kąpieli. Sprawdź, ile zalet ma zachwycający zapach NOW Foods Olejek Eteryczny Różany 30 ml. 

NOW Foods Olejek Różany 30 ml: produkt wysokiej jakości 

NOW Foods to marka, która dba o to, by stworzone przez nią produkty wyróżniała wysoka jakość. Dlatego korzysta ze sprawdzonych surowców i stosuje bezpieczne metody produkcji. Jednym z produktów tej marki, który spełnia wszystkie rygorystyczne wytyczne jest NOW Foods Olejek Różany 30 ml. Sprawdź inne olejki eteryczne NOW Foods i suplementy tej marki dostępne na stronie shaman.pl. 

Ean: 733739075970
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Różany, Płyn, 30 ml

73,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.07.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: