Koszyk:
Ładuję...
Doctor's Best - Lumbrokinaza, 20mg, 60 vkaps SUPLEMENTY DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Lumbrokinaza (równa 720 000 jednostkom lumbrokinazy) 40 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Lumbrokinaza (równa 720 000 jednostkom lumbrokinazy), Maltodekstryna, triglicerydy średniej długości łańcucha, otoczka kapsułki wegetariańskiej: modyfikowana celuloza.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dzienni. Zażywać z 240 - 300 ml wody na godzinę przed posiłkiem lub 2 godziny po.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych. Przeciwwskazane przy wszelkich stanach związanym z występowaniem krwawienia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety marki Doctor’s Best zawiera lumbrokinazę – kompleks enzymów fibrynolitycznych występujących w przewodzie pokarmowym dżdżownic. Jest łączona z aktywnością w stosunku do białek, a także procesem krzepnięcia krwi. Poszukując doskonałej jakości preparatu z tym składnikiem, warto zwrócić uwagę na propozycję marki Doctor’s Best. Firma od ponad 30 lat tworzy produkty idealnie dopasowane do potrzeb odbiorców i ich stylu życia.

Tabletki na układ krążenia – informacje o stosowaniu

Doctor’s Best Lumbrokinase to suplement diety w formie kapsułek wegetariańskich. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, a zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki. Przed rozpoczęciem suplementacji polecamy zapoznać się z informacjami dotyczącymi stosowania – znajdują się one w zakładce Etykieta produktu. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania o te tabletki na układ krążenia, prosimy o kontakt z nami w wygodny dla siebie sposób. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i sprawdzenia, jakie jeszcze tabletki na krążenie krwi pochodzące od tego renomowanego producenta proponujemy.


Forma: Vkaps
Mój cel: Odporność, Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Lumbrokinaza, 20mg, 60 vkaps

286,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2026