Koszyk:
Doctor's Best - Lumbrokinaza, 20mg, 60 vkaps SUPLEMENTY DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Lumbrokinaza (równa 720 000 jednostkom lumbrokinazy) 40 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Lumbrokinaza (równa 720 000 jednostkom lumbrokinazy), Maltodekstryna, triglicerydy średniej długości łańcucha, otoczka kapsułki wegetariańskiej: modyfikowana celuloza.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dzienni. Zażywać z 240 - 300 ml wody na godzinę przed posiłkiem lub 2 godziny po.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych. Przeciwwskazane przy wszelkich stanach związanym z występowaniem krwawienia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety marki Doctor’s Best zawiera lumbrokinazę – kompleks enzymów fibrynolitycznych występujących w przewodzie pokarmowym dżdżownic. Jest łączona z aktywnością w stosunku do białek, a także procesem krzepnięcia krwi. Poszukując doskonałej jakości preparatu z tym składnikiem, warto zwrócić uwagę na propozycję marki Doctor’s Best. Firma od ponad 30 lat tworzy produkty idealnie dopasowane do potrzeb odbiorców i ich stylu życia.

Tabletki na układ krążenia – informacje o stosowaniu

Doctor’s Best Lumbrokinase to suplement diety w formie kapsułek wegetariańskich. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, a zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki. Przed rozpoczęciem suplementacji polecamy zapoznać się z informacjami dotyczącymi stosowania – znajdują się one w zakładce Etykieta produktu. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania o te tabletki na układ krążenia, prosimy o kontakt z nami w wygodny dla siebie sposób. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i sprawdzenia, jakie jeszcze tabletki na krążenie krwi pochodzące od tego renomowanego producenta proponujemy.

Ean: 753950001817
Forma: Vkaps
Mój cel: Odporność, Serce/Układ krążenia
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Lumbrokinaza, 20mg, 60 vkaps

221,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: