Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Karnozyna, L-Carnosine, 500mg, 100 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Karnozyna (ß-alanylo-L-histydyna) 1500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Karnozyna (ß-alanylo-L-histydyna), Otoczka kapsułki: substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; nośnik: kwas tłuszczowy (źródło roślinne); substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie, najlepiej z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Powstaje naturalnie w organizmie człowieka, ale jej poziom w tkankach zmniejsza się wraz z wiekiem. Karnozyna została po raz pierwszy wyizolowana i opisana w 1900 roku, a dokonał tego rosyjski badacz V. Gulewicz. Łączona jest z korzystnymi właściwościami, na przykład w obrębie układu sercowo-naczyniowego oraz z antyoksydacyjnymi. Określana jest także jako neuroprotekcyjna, a więc związana z ochroną komórek nerwowych przed uszkodzeniem. Ze względu na to działanie karnozyna zdecydowanie wyróżnia się na tle innych substancji.

NOW Foods L-Karnozyna – 100 kapsułek wegetariańskich

Osobom zainteresowanym dostarczeniem do organizmu tej substancji z dodatkowego źródła polecamy suplementy diety z naszej oferty z L-Karnozyną. Należy do nich preparat cenionej marki NOW Foods L-Carnosine 500 mg w formie kapsułek wegetariańskich. Oglądany teraz wariant opakowania zawiera 100 kapsułek wegetariańskich. Jeśli potrzebny jest produkt z mniejszą ich liczbą, zamów opakowanie zawierające 50 kapsułek. Przed rozpoczęciem suplementacji koniecznie zapoznaj się z informacjami dotyczącymi zalecanej dziennej porcji spożycia.

 

 

Ean: 733739000798
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Anti-aging
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Karnozyna, L-Carnosine, 500mg, 100 vkaps

163,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: