Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Potas z Jodem, 180 tabletek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Sód (z alginianu sodu) 2.5 mg
Jod (jodek potasu) 112.5 µg 75%
Alginian sodu 50 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Alginian sodu, Jod (jodek potasu), Substancja wypełniająca: celuloza; nośniki: guma celulozowa usieciowana; kwasy tłuszczowe (źródło roślinne); substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera drożdży, pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1/2 tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1/2 tabletki dziennie, najlepiej z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku choroby (zwłaszcza choroby serca / nerek lub cukrzycy) oraz brania leków (szczególnie tych, które mogą wpływać na czynność nerek lub poziom potasu we krwi).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Tarczyca to gruczoł tarczycowy lub dokrewny mający zdolność do produkowania wydzielin zwanych hormonami oraz do wychwytywania jodu. Hormonami wytwarzanymi przez tarczycę są tyroksyna (wpływa na wzrost i rozwój) i kalcytonina (zwiększa uwapnienie kości). By ułatwić sobie wspomaganie pracy tarczycy, warto o siebie dbać poprzez unikanie stresu, wysypianie się i stosowanie zróżnicowanej diety.

Potas z jodem – jakie funkcje pełnią w ciele człowieka?

Ważnym składnikiem w diecie związanym z tarczycą jest jod, ponieważ pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i pomaga zachować zdrową skórę. W suplemencie diety NOW Foods znajduje się także potas, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Ten suplement z potasem i jodem ma formę tabletek do połknięcia.

 

 

 

Ean: 733739014528
Forma: Tabletki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Potas z Jodem, 180 tabletek

45,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: