Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Magnesium Inositol Relax Powder, 454g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Magnez (z węglanu magnezu) 400 mg 107%
Inozytol 2 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Magnez (z węglanu magnezu), Inozytol, Kwas cytrynowy, naturalny cytrynowy aromat, wyciąg z liści stewii (Rebaudiosyd A) i ekstrakt z owoców mnicha. Nie wyprodukowane z dodatkiem pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 płaskie łyżeczki (6g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Sposób spożycia: Wymieszać 2 łyżeczki w ilości co najmniej 300 ml zimnej wody lub przezroczystej cieczy dziennie, najlepiej późno w ciągu dnia. Ten produkt może zwiększyć temperaturę cieczy przy kontakcie; dlatego zalecana porcja musi być wymieszana w co najmniej 300 ml zimnej cieczy w celu zneutralizowania tej reakcji przed spożyciem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. TRZYMAĆ POZA ZASIĘGIEM DZIECI.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Skonsultować się z lekarzem w przypadku ciąży/ karmienia piersią, brania leków lub złego stanu zdrowia. Trzymać z dala od dzieci. Nie wdychać proszku i unikać kontaktu ze skórą, oczami i odzieżą.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

We współczesnym świecie coraz ciężej przychodzi znalezienie czasu na relaks i odpoczynek. Warto zatem podjąć kroki, by znaleźć dla siebie czas. Może być to godzina popołudniowego spaceru, kilka stron przeczytanej książki czy kilka minut przed telewizorem. By polepszyć samopoczucie warto też zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze i wprowadzić do życia więcej aktywności fizycznej. Codziennym wsparciem mogą być również suplementy, które wesprą organizm w utrzymaniu optymalnej kondycji - takie jak magnez w proszku marki NOW Foods. 

NOW Foods Magnez Inozytol - jak działa? 

Magnez to pierwiastek, który znany jest ze swoich właściwości. Jego niedobory wpływają na niemal każdy układ w organizmie. Dlatego tak ważne jest, by z pomocą odpowiedniej diety i aktywności fizycznej nie dopuścić do jego deficytu. Wsparcia możesz poszukać też w suplemencie diety NOW Foods Magnesium Inositol Relax Powder 454 g. Ten magnez w proszku w składzie posiada inozytol i magnez. Magnez przede wszystkim przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Odgrywa też rolę w procesie podziału komórek i pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, prawidłowych funkcji psychologicznych, zdrowych kości i zębów, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, mięśni i prawidłowej syntezie białka. 

NOW Foods: magnez w proszku 454 g

Suplement diety, jakim jest magnez w proszku, może służyć jako wsparcie codziennej zróżnicowanej diety i aktywności. Dwie płaskie łyżeczki magnezu w proszku NOW Foods należy wymieszać z 300 ml chłodnej wody - w ten sposób najlepiej spożywać suplement popołudniem lub wieczorem. Odkryj korzyści z przyjmowania NOW Foods Magnez Izytol. 

Ean: 733739012937
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Magnesium Inositol Relax Powder, 454g

93,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: