Koszyk:
Nowy
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi
Osavi - Lion’s Mane, 600mg, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus), DER 30:1, standaryzowany na: 600 mg
  Min. 40 % polisacharydów min. 240 mg
  w tym beta-glukany min. 120 mg
600mg ekstraktu otrzymano z 18g owocników soplówki jeżowatej

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus), otoczka (hydroksypropylometyloceluloza), inulina.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Sposób spożycia: 1 kapsułka, po posiłku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Grzyby witalne to kategoria produktów, z których najczęściej korzysta się w krajach azjatyckich. Przypisuje się im wiele właściwości. Jednym z produktów, który zyskuje na popularności, jest Osavi Lion’s Mane (600mg). 120 kapsułek to ilość, którą zyskujesz decydując się na większe opakowanie produktu. Dzięki temu masz gwarancję długiej suplementacji. Sprawdź, jak działa soplówka jeżowata. 

Osavi Lion’s Mane (600mg) 120 kapsułek: co ma w składzie? 

Soplówka jeżowata to wyjątkowy grzyb witalny. Jest on także nazywany lwią grzywą, co jest zasługą jego wyjątkowego wyglądu. Tym jednak, co jest najbardziej interesujące w tym grzybie witalnym są jego właściwości. W dopracowanym pod każdym kątem suplemencie Osavi Lion’s Mane (600mg) znajdziesz ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus) DER 30:1, standaryzowany na 40% polisacharydów i 20% beta-glukanów. Suplement ten tworzy w pełni naturalny ekstrakt. Co więcej, produkt ten powstał bez zbędnych wypełniaczy, a także bez GMO i cukru. Nie zawiera glutenu, nabiału i soi - jest w pełni wegański. Może być zatem stosowany przez osoby, które wykluczają z diety te składniki. 

Osavi Lion’s Mane (600mg): 120 kapsułek w dużym opakowaniu 

W tym opakowaniu produktu zyskujesz aż 120 kapsułek. Zalecana dzienna porcja to jedna kapsułka. Dzięki temu wiesz, że możesz liczyć na długą suplementację. Dodatkowo, taka forma suplementu jest wygodna w przyjmowaniu - wystarczy popić ją wodą. Sprawdź także inne suplementy Osavi i wybierz odpowiednie produkty dla siebie. 

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Lion’s Mane, 600mg, 120 vkaps

68,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.12.2026
ten produkt najczęściej łączony jest z: