Koszyk:
Ładuję...
Jarrow Formulas - Ubiquinol QH-absorb, 100mg, 120 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ubichinol (Kaneka QH) 300 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ubichinol (Kaneka QH), Trójglicerydy o średniej długości łańcucha, emulgator: lecytyna słonecznikowa; nośnik: wosk pszczeli; ekstrakt z rozmarynu, przeciwutleniacze: naturalne mieszane tokoferole i estry kwasów tłuszczowych i kwasu askorbinowego dodane w celu utrzymania świeżości. Kapsułka składa się z żelatyny, nośnika: gliceryny; oczyszczonej wody, karmelu i emulgatora: ekstraktu z mączki chleba świętojańskiego. Produkt bezglutenowy. Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, nabiału, jaj, ryb / skorupiaków, orzeszków ziemnych.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Koenzym Q10, nazywany „eliksirem młodości”, w niewielkich ilościach jest wytwarzany w organizmie. Występuje w dwóch formach: ubichinolu i ubichinonu. Wraz z wiekiem oraz w wyniku prowadzenia niehigienicznego trybu życia poziom tego składnika może ulec zmniejszeniu. Warto wówczas rozważyć suplementację, wybierając wysokiej jakości suplement diety zawierający koenzym Q10. Taki produkt ma w swym katalogu ceniona marka Jarrow Formulas.

Ubichinol – suplement diety w kapsułkach miękkich

Suplement diety Jarrow Formulas Ubiquinol QH-absorb, 100mg zawiera ubichinol (Kaneka QH) o zwiększonym wchłanianiu. Ma formę łatwych do połknięcia kapsułek miękkich, a w jednym opakowaniu znajduje się 120 sztuk. Przed zastosowaniem warto zapoznać się z informacjami umieszczonymi w zakładce Etykieta produktu. Znajdziesz tam wskazówki dotyczące zalecanej dziennej porcji i sposobu spożycia. Sprawdź też pozostałe suplementy diety z katalogu marki Jarrow Formulas.


Forma: Kapsułki miękkie
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Ubiquinol QH-absorb, 100mg, 120 kapsułek miękkich

297,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2024