Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Acetyl L-Karnityna, Proszek, 85g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Acetylo-L-karnityna (z Acetylo-L-karnityny HCl) (2480 mg) 2.48 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Acetylo-L-karnityna (z Acetylo-L-karnityny HCl) (2480 mg), Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 łyżeczka (3g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: W zależności od potrzeb spożywaj 1/2 łyżeczki od 1 do 2 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru. Nie należy jeść saszetki z pochłaniaczem wilgoci.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Czym jest acetylo-L-karnityna i co warto o niej wiedzieć? Zacznijmy od samej karnityny. Jest to dipeptyd zbudowany z dwóch aminokwasów. W organizmie może występować w formie wspomnianej acetylo-L-karnityny lub L-karnityny. Niewielkie jej ilości organizm jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Karnitynę można dostarczyć także z pożywieniem, a jej źródłami są głównie mięso i inne produkty zwierzęce. Może wykazywać liczne właściwości. Wzbudza zainteresowanie w szczególności osób aktywnych fizycznie.

NOW Foods Acetyl L-karnityna w proszku

Szukając wysokiej jakości suplementu diety z acetylo-L-karnityną, warto zapoznać się z ofertą marki NOW Foods. To renomowany producent specjalizujący się także w produkcji suplementów dostosowanych do potrzeb osób aktywnych fizycznie i intensywnie trenujących. Wariant suplementu, który teraz przeglądasz, ma formę proszku, ale dostępne są również kapsułki do połknięcia. 

 


Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport, Utrata masy ciała
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Acetyl L-Karnityna, Proszek, 85g

97,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.03.2026