Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Acetyl L-Karnityna, 85g SUPLEMENT DIETY
Zawartość: Masa netto - 85 g
Produkt zawiera W dziennej porcji (1 łyżeczka (3g)) %RWS*
Acetylo-L-karnityna (z Acetylo-L-karnityny HCl) (2480 mg) 2.48 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Bark. Nie wytwarza się z dodatkiem alergenów: pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 łyżeczka (3g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: W zależności od potrzeb spożywaj 1/2 łyżeczki od 1 do 2 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru. Nie należy jeść saszetki z pochłaniaczem wilgoci.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Czym jest acetylo-L-karnityna i co warto o niej wiedzieć? Zacznijmy od samej karnityny. Jest to dipeptyd zbudowany z dwóch aminokwasów. W organizmie może występować w formie wspomnianej acetylo-L-karnityny lub L-karnityny. Niewielkie jej ilości organizm jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Karnitynę można dostarczyć także z pożywieniem, a jej źródłami są głównie mięso i inne produkty zwierzęce. Może wykazywać liczne właściwości. Wzbudza zainteresowanie w szczególności osób aktywnych fizycznie.

NOW Foods Acetyl L-karnityna w proszku

Szukając wysokiej jakości suplementu diety z acetylo-L-karnityną, warto zapoznać się z ofertą marki NOW Foods. To renomowany producent specjalizujący się także w produkcji suplementów dostosowanych do potrzeb osób aktywnych fizycznie i intensywnie trenujących. Wariant suplementu, który teraz przeglądasz, ma formę proszku, ale dostępne są również kapsułki do połknięcia. 

 

Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport, Utrata masy ciała

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Acetyl L-Karnityna, Proszek, 85g

96,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie