Koszyk:
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Amino 9 Essentials, Proszek, 330g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-leucyna 918 mg
L-lizyna (z monochlorowodorku l-lizyny) 888 mg
L-fenyloalanina 751 mg
L-walina 518 mg
L-treonina 466 mg
L-izoleucyna 442 mg
L-metionina 432 mg
L-histydyna (z chlorowodorku L-histydyny) 319 mg
L-tryptofan 117 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-leucyna, L-lizyna (z monochlorowodorku l-lizyny), L-fenyloalanina, L-walina, L-treonina, L-izoleucyna, L-metionina, L-histydyna (z chlorowodorku L-histydyny), L-tryptofan, Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, sezam.

Zalecana porcja dzienna: 2 i 1/4 łyżeczki (5,6 g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Wymieszaj 2 i 1/4 łyżeczki (5,6 g) z 240 ml soku lub innego napoju raz dziennie. Stosowanie soku lub innego napoju jest zalecane ze względu na gorzki smak produktu.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią; w przypadku schorzeń [np. zaburzenia wątroby lub fenyloketonurii (PKU)].

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Aminokwasy to obszerna grupa związków chemicznych, które w organizmie pełnią różnorodne funkcje. Jednym z najważniejszych zadań, jakie realizują, jest tworzenie białka. Pełnią też funkcje regulacyjne, regeneracyjne i energetyczne - to jednak tylko część ich działań. Niektóre z aminokwasów organizm jest w stanie wytworzyć samodzielnie, inne przyjmuje wraz z pożywieniem. Dlatego tak ważna jest zbilansowana dieta. Jej wsparcie mogą stanowić suplementy.

NOW Foods: Amino 9 Essentials

Suplementacja aminokwasów może stanowić wsparcie dla organizmu. Produkty zawierające przyswajalne aminokwasy mogą być stosowane przez osoby uprawiające sporty bądź cierpiące na utratę masy mięśniowej - na przykład osoby starsze. Kompleksowe wsparcie w tym zakresie jest ważne, dlatego warto wprowadzić do diety zdrowe nawyki żywieniowe. Wsparciem zdrowej diety mogą być suplementy NOW Foods. NOW Foods to marka, która dba o przejrzysty skład swoim produktów i bezpieczne metody produkcyjne. 

NOW Foods: aminokwasy w proszku 

W składzie NOW Foods: Amino 9 Essentials znajdziesz aż 9 aminokwasów w formie proszku. Wystarczy wymieszać 5,6 g substancji z sokiem lub innym napojem - taka forma jest zalecana przez wzgląd na gorzki smak aminokwasów. W składzie suplementu NOW Foods Amino 9 Essentials znajdziesz jedynie aminokwasy - bez dodatkowych sztucznych ulepszaczy. Co więcej, produkt ten powstał bez GMO, bez cukru, bez glutenu, nabiału, jajek i soi, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób cierpiących na alergie pokarmowe lub przebywających na specjalnej diecie. Sprawdź zakładkę Etykieta produktu i dowiedz się więcej o suplemencie NOW Foods Amino 9 Essentials w proszku. 

Ean: 733739002068
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Amino 9 Essentials, Proszek, 330g

135,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: