Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - L-Arginina, 100%, Proszek, 454g SUPLEMENTY DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-arginina (wolna forma) 6 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-arginina (wolna forma), Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 płaskie łyżeczki (6 g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Wymieszaj 2 płaskie łyżeczki w co najmniej 250ml soku lub wody, najlepiej na pusty żołądek.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie dla kobiet w ciąży lub karmiących. Należy zachować ostrożność w przypadku przyjmowania leków (szczególnie leków hipotensyjnych, przeciwzakrzepowych i na cukrzycę), schorzeń (szczególnie astmę lub chorobę nerek) lub planowanej operacji. Produkt ten powinien być unikany przez osoby z jaskrą lub opryszczką. Nie należy go stosować, po przebytym zawale serca lub mając chorobę wieńcową.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Należy do tzw. aminokwasów względnie ezgogennych i jest łączona z różnymi właściwościami. Arginina jest więc wytwarzana przez organizm, ale mogą pojawić się sytuacje, w których potrzebne będzie jej dostarczanie jeszcze z dodatkowego źródła. Suplementacja argininą wydaje się szczególnie interesować osoby prowadzące aktywny tryb życia, intensywnie trenujące i chcące popracować nad wydolnością fizyczną.

NOW Foods L-Arginina – proszek, kapsułki lub tabletki

Szukając wysokiej jakości suplementu z tej kategorii, warto zatrzymać się przy propozycji cenionej marki NOW Foods. Preparat L-Arginina w proszku zawiera L-argininę (wolna forma). Wskazaną ilość proszku należy wymieszać z napojem, zgodnie z informacjami umieszczonymi w zakładce Etykieta produktu. Suplementy NOW Foods z L-argininą dostępne są również w formie kapsułek lub tabletek do połknięcia. Porównaj je teraz i wybierz najlepszą dla siebie formę podania.


Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - L-Arginina, 100%, Proszek, 454g

133,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2027