Koszyk:
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi Wegański
NOW Foods - Relora, 300mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Mąka ryżowa, otoczka kapsułki: celuloza i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 2 do 3 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Produkt nie jest[przeznaczony dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Nie należy przyjmować w trakcie leczenia lub przyjmowania leków.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods Relora to zastrzeżona mieszanka opatentowanego ekstraktu z kory Magnolii lekarskiej (Magnolia officinalis) i wyciągu z kory Korkowca amurskiego (Phellodendron amurense). Nie tylko kora, ale również szyszki i liście magnolii są stosowane od stuleci m.in. na obszarze Chin. Z tej części świata wywodzi się także korkowiec amurski, kwitnący w maju i czerwcu. Jego wartościowym surowcem jest kora. Pozyskiwane z niej ekstrakty zawierają liczne substancje czynne warunkujące ciekawe właściwości.

Suplement diety NOW Foods w kapsułkach

Produkt marki NOW Foods ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 60 sztuk. Dostępny jest również wariant zawierający 120 kapsułek – zachęcamy do porównania obu opakowań. Polecamy również zapoznanie się z innymi suplementami NOW Foods zawierającymi wyselekcjonowane roślinne ekstrakty. Jeśli potrzebna będzie pomoc w wyborze produktów, pozostajemy do dyspozycji.

Ean: 733739033420
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Relora, 300mg, 60 vkaps

67,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.05.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: